Foto-Konkurs „Żniwa, plony i zbiory” PRZEDŁUŻONY!

1803

UWAGA! KONKURS PRZEDŁUŻONY! Zgłoś zdjęcie konkursowe do dnia 12 września 2021 r. 19 września 2021 r. Do wygrania są nagrody pieniężne: 800 zł, 600 zł i 400 zł. Foto-Konkursu „Żniwa, plony i zbiory” jest organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Jeśli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Gminy Zamość, wyślij zdjęcie konkursowe za pomocą specjalnego formularza internetowego, który jest poniżej przy niniejszej zapowiedzi na stronie www.gminazamosc.pl, a także na www.gok.gminazamosc.pl. W terminie od 14 września do 4 października 21 września do 10 października wszystkie zdjęcia konkursowe wezmą udział w plebiscycie internetowym, w którym może głosować każdy internauta bez względu na wiek. Tym samym, werdykt ustalą internauci.

Tematyka zdjęcia powinna nawiązywać do hasła konkursu, przy czym zdjęcie nie może przedstawiać wizerunku (twarzy) jakichkolwiek osób, które mogą zostać zidentyfikowane.
Ten konkurs jest jednym z pięciu konkursów, organizowanych w stanie epidemii w ramach „Zdanych Dożynek Gminy Zamość 2021”, ale tylko w tym konkursie szansę na wygranie nagród pieniężnych mają mieszkańcy, a nie sołectwa. O wygranej zdecydują internauci za pomocą głosowania internetowego więc konkurs ma formę plebiscytu. Foto-Galeria konkursowa będzie dostępna na stronach Gminy Zamość i Gminnego Ośrodka Kultury od dnia 14 września 2021 r. 21 września 2021 r. Wygrają autorzy trzech zdjęć, które w ciągu ponad 20 kolejnych dni zgromadzą największą ilość kliknięć od internautów – głosowanie potrwa do 04 października 10 października br. Szczegóły foto-konkursu znajdują się w zaktualizowanym regulaminie, dostępnym do pobrania na stronach www.gminazamosc.pl oraz www.gok.gminazamosc.pl (można go pobrać poniżej). Znajdziesz tam informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję o udziale i przeprowadzą przez prostą procedurę zgłoszeniową. Wszystko odbywa się w internecie za wyjątkiem wykonania i przygotowania zdjęcia konkursowego do wysyłki. Do dzieła!

GOK: Jarosław Kalbarczyk

Wyślij zdjęcie konkursowe   Regulamin