Wyniki foto-konkursu „Żniwa, plony i zbiory” 2021

Zwycięzcami II edycji Dożynkowego Foto-konkursu „Żniwa, plony i zbiory” – Gmina Zamość 2021 są następujący Autorzy zdjęć: I miejsce – Małgorzata Wołoszyn, II miejsce – Szymon Popko, III miejsce – Patryk Czerwieniec. Kolejnych siedmiu Autorów zdjęć konkursowych otrzymało równorzędne wyróżnienia: Sławomir Litwińczuk, Lidia Momot, Sylwester Artymiak, Anna Zgnilec, Sylwester Dobromilski, Iwona Kawalec i Kamil Dobromilski. Do tegorocznego dożynkowego foto-plebiscytu internetowego dla mieszkańców Gminy Zamość zakwalifikowano 21 zdjęć, które zgromadziły łącznie aż 922 głosy internautów.

Całe przedsięwzięcie zorganizowano jako wydarzenie towarzyszące „Zdalnym Dożynkom Gminy Zamość 2021”. W tym konkursie o wynikach zadecydowali swoimi kliknięciami internauci więc była to forma plebiscytu. Przypomnijmy, że z jednego adresu IP można było oddać tylko jeden głos, a zagłosować mógł każdy użytkownik internetu bez żadnych ograniczeń terytorialnych. Takie ograniczenie mieli natomiast autorzy nadesłanych zdjęć, którzy musieli być mieszkańcami Gminy Zamość. Ponadto, konkurs skierowano do pełnoletnich autorów zdjęć. Bezkonkurencyjna okazała się fotografia zgłoszona przez Małgorzatę Wołoszyn z Wysokiego przed zdjęciami autorstwa Szymona Popko z Zarzecza i Patryka Czerwieńca ze Skaraszowa. Siedem osób wyróżnionych reprezentuje następujące sołectwa Gminy Zamość: Lipsko, Płoskie, Zawada i Żdanów. Wszystkim autorom zdjęć konkursowych i osobom głosującym dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcom i wyróżnionym składamy gratulacje.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej foto-galerii pokonkursowej.

GOK: Jarosław Kalbarczyk

Galeria konkursowa: