Siłownia zewnętrzna w Płoskiem już gotowa

Gmina Zamość zakończyła realizację zadania pn. „Budowa siłowni zewnętrznej przy szkole w m. Płoskie wraz z monitoringiem”. Obiekt powstał przy Szkole Podstawowej w Płoskiem z udziałem środków Funduszu Sołeckiego. W dniu 29 sierpnia 2019 r. odbył się odbiór techniczny inwestycji.

W skład siłowni wchodzi 8 urządzeń: drabinka z podciągiem nóg, wioślarz z prasą nożną, surfer ze steperem, rower z jeźdźcem, narciarz z orbitrekiem, wyciąg górny z krzesełkiem do wyciskania, biegacz oraz twister. Ponadto obiekt został wyposażony w lampę solarną zasilaną wyłącznie energią słoneczną, kamerę bezprzewodową z baterią solarną oraz tablicę z regulaminem.

Wykonawcą zadania wyłonionym w drodze postępowania przetargowego była firma PŁD Przedsiębiorstwo usługowo-budowlane Łukasz Dziewa z Niedrzwicy Dużej. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 62 987,10 zł. Okres gwarancji to 60 miesięcy.

Zadanie zrealizowano z udziałem środków Funduszu Sołeckiego oraz budżetu Gminy Zamość.