Czy na odpowiedzi do Pana i ogólnie rozumianej Gminy nie byli by w stanie odpowiadać Pana Zastępca, oraz Przewodniczący Rady Gminy?

Witam Panie Wójcie. Mam takie pytanie, czy na odpowiedzi do Pana i ogólnie rozumianej Gminy nie byli by w stanie odpowiadać Pana Zastępca, oraz Przewodniczący Rady Gminy. Moje pytanie wynika stąd iż Pan nie ma wystarczającego czasu, sądząc po dość długich odstępach pomiędzy jednym postem a drugim.

Witam. Dziękuję za e-mail. Odpowiedzi na e-maile udzielam osobiście, ale oczywiście jeśli potrzeba korzystam z informacji przygotowanych mi przez Administrację, w tym Z-cę Wójta. Przewodniczący Rady Gminy nie jest pracownikiem Administracji. Chętnie odpowie na e-maile jeśli będą skierowane do Niego i będą w Jego zakresie kompetencji. Nie wszystkie moje odpowiedzi na e-maile są zamieszczane na stronie www.gminazamosc.pl. Odpowiedzi na pytania osobiste wysyłam tylko do Adresata. Na stronie www.gminazamosc.pl zamieszczam tylko te odpowiedzi, które mają przekaz szerszy – służą przekazywaniu samorządowych informacji Mieszkańcom Gminy. Poradzę sobie z odpowiedziami, ważne aby były pytania i wypowiedzi Mieszkańców. Zapraszam do korespondencji. W nowym roku życzę spełnienia marzeń. Pozdrawiam.