Dzień Rodziny w Zawadzie

53

29 maja 2024 roku na stadionie GRYF w Zawadzie odbył się Dzień Rodziny. Pogoda tego dnia była wymarzona, by miło spędzić czas w gronie rodziny i znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Impreza rozpoczęła się od konkurencji sportowo-rekreacyjnych. Najmłodsze dzieci wspaniale bawiły się na dmuchanych zamkach ufundowanych przez sołectwo Zawada. Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty wokalno-taneczne. Na scenie wystąpił chór szkolny, któremu akompaniował pan Cezary Gomułka i uczennica klasy VII Lilia Dec. Publiczność z zachwytem podziwiała występy taneczne trzecioklasistów przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Wandzak. Również swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dzieci z klas 1-4 oraz z oddziałów przedszkolnych uczestniczące w zajęciach prowadzonych przez instruktora ze Szkoły Tańca MYKA w Zamościu. Niecodzienną atrakcją był pokaz motocyklowy. Chętne osoby mogły usiąść na motorze oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dla każdego dziecka, które brało udział w grach, zabawach, występach, pokazach był przygotowany słodki poczęstunek ufundowany ze składek na Radę Rodziców.
Również w tym dniu Rada Rodziców prowadziła akcję pomocy i wsparcia, pt. „Pomóżmy Marlenie” na kosztowną rehabilitację w postaci zbiórki środków finansowych.
Wszyscy zaangażowani w akcję pomocy w podziękowaniu częstowani byli przygotowanymi przez rodziców ciastkami.
Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Dzień Rodziny, przyczynili się do jego organizacji oraz zaangażowali się w akcję pomocy i wsparcia Pani Marlenie. Serdecznie dziękujemy przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Leszkowi Winogrodzkiemu, jego zastępcy i pozostałym członkom, rodzicom uczniów, sołtysowi Panu Sylwestrowi Dobromilskiemu, motocyklistom, Panu Konradowi Dziubie i Panu Tomaszowi Bondyrze prezesowi STS GRYF za udostępnienie ośrodka sportowego w Zawadzie.

Zespół redakcyjny SP w Zawadzie