Uroczystość Niedzieli Palmowej w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Kosobudach rozpoczęła się od poświęcenia palm i procesji z palmami. Mszy Świętej przewodniczył ksiądz proboszcz Józef Zwolak.
Po Jej zakończeniu, podsumowany został konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną dla dzieci, młodzieży i dorosłych w tym mieszkańców sołectw Gminy Zamość: z Wólki Wieprzeckiej, Sakraszowa, Wieprzca, Wychodów i Wierzchowin.
WSP: KC












