W dniu 9 grudnia w świetlicy wiejskiej w Białobrzegach odbyło się sołeckie spotkanie mikołajkowe. Dzieci licznie przybyły na to spotkanie, były zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, śpiewy i tańce. Ale kulminacją wieczoru było spotkanie ze świętym Mikołajem. Gwar zachwytu i radości słychać było głośno poza murami świetlicy. Mikołaj obdarował wszystkich zgromadzonych. Dzieci zachęcił do przedświątecznej pomocy rodzicom, a także do bycia grzecznym. Zobaczcie galerię jak przebiegało ich spotkanie.
UGZ: AW.










