Dzień Postaci z Bajek i Filmów

19

Ostatnio w murach Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej rozkwitła prawdziwa bajkowa kraina, pełna kolorowych kostiumów, uśmiechów i niezwykłych postaci z ulubionych bajek i filmów. W dniu 8 listopada świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek i Filmów, a uczniowie i nauczyciele postanowili uczcić to wydarzenie w niezwykle kreatywny sposób.
Na korytarzach szkoły pojawiły się postaci rodem z najbardziej barwnych opowieści – od księżniczek i rycerzy po superbohaterów i postaci z ulubionych filmów animowanych. Wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele wzięli udział w tej bajkowej przemianie, tworząc niepowtarzalny klimat świątecznego szaleństwa.
Uczniowie z klasy 8 postanowili podzielić się magią bajek z najmłodszymi kolegami i koleżankami. Czytali im swoje ulubione historie, wprowadzając ich w świat fantastycznych przygód i wyjątkowych postaci.
Nie zabrakło także kreatywnej zabawy przy ściance do zdjęć, gdzie każdy mógł uwiecznić swoją bajkową transformację. Barwne tła, rekwizyty i uśmiechy uczniów stworzyły niezapomniane chwile.
Niepowtarzalnym elementem tego święta był również pokaz mody, podczas którego uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje oryginalne stroje. Każdy kostium był starannie przygotowany i odzwierciedlał pasję noszącego go ucznia.
Niesamowite atrakcje czekały także na korytarzach, gdzie odbywały się różnorodne zabawy i quizy. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o bajkowych postaciach i zdobyć słodkie nagrody. Śmiech i radość towarzyszyły wszystkim uczestnikom.

Zespół redakcyjny Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej