Zakończenie roku szkolnego w SP w Wysokiem

51

Dnia 24 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klas I-VIII oraz oddziałów przedszkolnych. Akademia była poprzedzona Mszą Św. oraz uroczystym przekazaniem sztandaru szkoły młodszym kolegom.
Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami, będzie to czas poświęcony wakacyjnym wyjazdom.
Uczniowie, w czasie uroczystego apelu, odebrali świadectwa, nagrody książkowe za wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Rodzicom wyróżnionych uczniów wręczono listy gratulacyjne w obecności Dyrektora Szkoły oraz wychowawców. Opiekun Samorządu Uczniowskiego nagrodził drobnymi upominkami członków za zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły. W sposób szczególny żegnaliśmy absolwentów klasy VIII, którzy na zakończenie zaprezentowali film podsumowujący ich ośmioletni pobyt w naszej szkole oraz skierowali wiele ciepłych słów pod adresem Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły. Były łzy wzruszenia, miłe wspomnienia oraz wspólne zdjęcia.
Absolwentom, w tak ważnym dniu, życzymy trafionych życiowych wyborów, a pozostałym uczniom udanych i bezpiecznych wakacji!!!!

SP w Wysokiem