II edycja konkursu „W moim ogródeczku” – wyniki

Ogłaszamy wyniki II edycji konkursu „W moim ogródeczku” – urokliwy kawałek zieleni 2022 roku w Gminie Zamość.

Samorząd Gminy Zamość z przyjemnością informuje, że II edycja konkursu „W moim ogródeczku” – urokliwy kawałek zieleni 2022 roku w Gminie Zamość, została rozstrzygnięta! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy blisko 50 prac konkursowych. Wszystkie prace publikujemy poniżej.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy wykazali się wyobraźnią i talentem fotograficznym. Komisja konkursowa oceniając fotografie wzięła pod uwagę zgodność z tematyką konkursu oraz ciekawą stronę różnych perspektyw ukazania przyrody.
Po długich naradach w dniu 1 lipca b.r. jury konkursowe wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii. Oto lista zwycięzców:

W kategorii I: „ogrodowe zacisze”
I miejsce: Pani Irena Grela
II miejsce: Pani Małgorzata Wołoszyn
III miejsce: Pani Joanna Grabczak

W kategorii II: „niezwykły okaz”
I miejsce: Pani Anna Zgnilec
II miejsce: Pani Anna Czerwieniec
III miejsce: Pani Natalia Zgnilec

W Kategorii III: „natura z bliska”
I miejsce: Pani Wiktoria Scibilia
II miejsce: Pani Małgorzata Wołoszyn
III miejsce: Pani Anna Kliza

Wręczenie nagród nastąpi w dniu 10 lipca 2022r. podczas wydarzenia „Od Kultury Do Natury” na placu przy budynku Centrum Geoturystycznego w Lipsku Polesiu (Lipsko Polesie 19).
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy wygranej i dziękujemy serdeczne za udział w popularyzowaniu dbałości o wygląd przydomowych aranżacji.

Maria JS

Laureaci: