Rozstrzygnięcie konkursu „W moim ogródeczku” – urokliwy kawałek zieleni 2021 roku w Gminie Zamość

W dniu 30 sierpnia b.r. po długich naradach, jury konkursowe wyłoniło zwycięzców gminnego konkursu „W moim ogródeczku” – urokliwy kawałek zieleni 2021 roku w Gminie Zamość. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach – pierwsza „ogródek warzywny” – jako domowy lub przydomowy warzywnik (np. sadzony na gruncie pod folią ogrodową lub szklarnią), a druga „ogrodowe zacisze” – jako miejsce odpoczynku, pełniące funkcję ozdobną i rekreacyjną (np.: ukwiecone altany, balkony, rabatki lub kąciki z zielenią). W toku obrad Jury stwierdziło, że wysłane zdjęcia konkursowe spełniły warunki udziału tylko w kategorii „ogrodowe zacisze”. W następstwie wybrano trzy zwycięskie prace w tej kategorii.

• Miejsce I – Joanna Grabczak z Wólki Panieńskiej
  • Miejsce II – Halina Wojtyła z Zawady
  • Miejsce III – Renata Szczygieł z Wierzchowin

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 20 września 2021r. o godz. 10:00 w świetlicy wiejskiej Urzędu Gminy Zamość (pokój nr 30), ul. Peowiaków 92, 22-400 Zamość.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.