Wszystko będzie dobrze

651

Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej wraz ze swoim rodzeństwem oraz rodzicami włączyły się w międzynarodową akcję pt. BĘDZIE DOBRZE.
Jest to kampania, która została zapoczątkowana przez dzieci z Włoch, a jej celem jest podtrzymywanie na duchu i wiara, że ten trudny czas dla wszystkich wkrótce się skończy, by dzieci na całym świecie, które są zamknięte w swoich domach były pełne optymizmu na lepsze i weselsze jutro.
Dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Na plakatach pojawiły się uśmiechnięte słoneczka, by dodać Nam wszystkim otuchy, że jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie, bo przecież po burzy zawsze świeci słońce.
Nasi uczniowie z okazji Światowego Dnia Zdrowia chcąc podziękować pracownikom służb medycznych za ich trud i poświęcenie w walce z koronawirusem zaangażowali się w akcję KARTKA DLA MEDYKA. W tym roku to święto ma szczególny charakter, bo wszyscy widzimy, z jak wielką determinacją i odwagą pracownicy ochrony zdrowia walczą z pandemią.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich na naszą stronę internetową, gdzie dodawane są na bieżąco wydarzenia, w których nasza młodzież szkolna chętnie uczestniczy podczas nauki na odległość.

Małgorzata Kazanowska