Turniej na Orliku

109

11 lipca br., w godzinach popołudniowych, na kompleksie sportowym „Moje boisko Orlik 2012” w Żdanowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Reprezentacji Sołectw i Klubów Gminy Zamość. Zawodom patronował Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński. Zwycięzcą zawodów została reprezentacja Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego „Gryf” Gmina Zamość, która zagrała w składzie: Kamil Woźniak, Wiktor Flaga, Paweł Mądrzak, Sebastian Magryta, Michał Wolanin i Adrian Cymerman. Miejsce drugie wywalczyła drużyna „Dream Team” sołectwa Mokre, a trzecie Parafialny Klub Sportowy „Metanoja” Lipsko. Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Michał Mróz z Mokrego, a tytuł króla strzelców otrzymał Kamil Woźniak z reprezentacji STS „Gryf”. Drużyny za zajęcie miejsce I-III otrzymały puchary i dyplomy, natomiast wyróżnieni zawodnicy statuetki. Wyniki meczów: Gryf – Mokre 2:0, Metanoja – Gryf 2:2, Mokre – Metanoja 2:0. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość. Na kolejny wakacyjny turniej zapraszamy reprezentacje sołectw i klubów gminy Zamość w sobotę 1 sierpnia br. Początek godz. 18.00.