Nowy sposób przekazu materiałów do publikacji w Biuletynie

Wprowadziliśmy nowy sposób przekazu materiałów do publikacji w Biuletynie Samorządu Gminy Zamość oraz na oficjalnej stronie internetowej Gminy Zamość www.gminazamosc.pl.

Od 1 kwietnia 2020 r. obowiązuje regulamin wysyłki i publikacji nadesłanych materiałów. Redakcja Biuletynu i Administratorzy gminnego serwisu www.gminazamosc.pl ocenią materiał i zdecydują o jego ewentualnej publikacji.

Aby przekazać swój materiał należy:

• wejść na stronę www.gminazamosc.pl/biuletyn
  • wypełnić wszystkie pola Formularza do kontaktu, załączając artykuł i ewentualnie zdjęcia
  • przeczytać regulamin i zatwierdzić zapoznanie się z nim
  • przeczytać i zatwierdzić klauzulę informacyjną na temat RODO

Nowy sposób przekazywania materiałów znacznie usprawni naszą pracę.

Tym samym likwidujemy możliwość przyjmowania materiałów drogą e-mail.

Adres biuletyn@gminazamosc.pl będzie służył jedynie do korespondencji informacyjnej.
Autorów prosimy o skorzystanie z nowego Formularza do przesyłu materiałów tekstowych i fotograficznych.

Redakcja Biuletynu i Administracja oficjalnego gminnego serwisu www.gminazamosc.pl