Harmonogram zebrań wiejskich

779

Harmonogram zebrań wiejskich 2020 roku w Sołectwach Gminy Zamość:

Lp. Nazwa Sołectwa Termin zebrania Miejsce
1. Zawada 30.08.2020 r. niedziela, godz. 15:00 Świetlica wiejska w Zawadzie
2. Lipsko 30.08.2020 r. niedziela, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Lipsku
3. Wólka Panieńska 31.08.2020 r. poniedziałek, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Jatutowie
4. Zwódne 01.09.2020 r. wtorek, godz. 18:00 Nieruchomość Sołtysa – posesja nr 58 (namiot)
5. Zarzecze 02.09.2020 r. środa, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Wieprzcu (budynek byłej szkoły)
6. Chyża 03.09.2020 r. czwartek, godz.18:00 Boisko sportowe Chyża (Kolonia) (namiot)
7. Lipsko Polesie 04.09.2020 r. piątek,godz.18:00 Budynek Klubu Abstynenta „Wiarus” w Lipsku Polesiu
8. Siedliska 06.09.2020 r. niedziela, godz.11:00 Świetlica wiejska w Siedliskach
9. Mokre 06.09.2020r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Mokrem
10. Pniówek 06.09.2020 r. niedziela, godz.18:00 Świetlica wiejska w Pniówku
11. Lipsko Kosobudy 07.09.2020 r. poniedziałek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Białowoli
12. Łapiguz 08.09.2020 r. wtorek, godz. 18:00 Obiekt placu zabaw w Łapiguzie
13. Sitaniec Wolica 09.09.2020 r. środa, godz.18:00 Świetlica wiejska w Sitańcu
14. Wychody 10.09.2020 r. czwartek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Wieprzcu (budynek byłej szkoły)
15. Hubale 11.09.2020r. piątek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Hubalach
16. Białobrzegi 12.09.2020r sobota, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Białobrzegach
17. Szopinek 13.09.2020r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Szopinku
18. Płoskie 13.09.2020r. niedziela, godz.18:00 Świetlica wiejska w Płoskiem
19. Żdanów 14.09.2020r. poniedziałek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Żdanowie
20. Wieprzec 15.09.2020r. wtorek, godz.18.00 Świetlica wiejska w Wieprzcu (Budynek byłej szkoły)
21. Skaraszów 16.09.2020r. środa, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Skarszowie
22. Wierzchowiny 17.09.2020r. czwartek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Wierzchowinach
23. Bortatycze Kolonia 18.09.2020r. piątek, godz. 18:00 Posesja Sołtysa (namiot)
24. Skokówka 19.09.2020r. sobota, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Skokówce
25. Jatutów 20.09.2020 r. niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Jatutowie
26. Sitaniec 20.09.2020r. niedziela, godz. 18:00 Świetlica wiejska w Sitańcu
27. Sitaniec Kolonia 21.09.2020r. poniedziałek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Sitańcu
28. Zalesie 22.09.2020r. wtorek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Białowoli
29. Borowina Sitaniecka 25.09.2020r. piątek, godz.18:00 Nieruchomość Szkoły Podstawowej w Borowinie Sitanieckiej (namiot)
30. Wysokie 26.09.2020r. sobota,godz.18:00 Obiekt Gminnego Ośrodka Kultury w Wysokiem
31. Bortatycze 27.09.2020r. niedziela, godz.11:00 Świetlica wiejska w Bortatyczach
32. Wólka Wieprzecka 27.09.2020r.niedziela, godz.15:00 Świetlica wiejska w Wólce Wieprzeckiej
33. Kalinowice 27.09.2020r. niedziela, godz.18:00 Obiekt Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach (namiot)
34. Żdanówek 28.09.2020r. poniedziałek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Żdanówku
35. Białowola 29.09.2020r. wtorek, godz.18:00 Świetlica wiejska w Białowoli


W trakcie Zebrań Wiejskich pamiętaj o zachowaniu dystansu społecznego i założeniu maseczki lub przyłbicy.