Akcja “Mikołaj Kroniki Tygodnia” + Stowarzyszenie Kobiet 28+

A tym razem wspólne warsztaty z bombką w roli głównej…

W piątek, 29.11.2019 r. Stowarzyszenie Kobiet 28+ wraz z Zamojskimi Amazonkami stworzyło przecudne bombki. Celem naszego spotkania było wykonanie bombkowych upominków na 6 grudnia, które miały być wręczone sponsorom upominków podczas akcji “Mikołaj Kroniki Tygodnia” w zamojskim Okrąglaku.

Było nas naprawdę dużo. CHCEMY NIEŚĆ DOBRO!!! CHCEMY, ABY 6-go GRUDNIA KAŻDE DZIECKO BYŁO UŚMIECHNIĘTE!!! Oprócz bombek z logiem gazety „Kronika Tygodnia”, wykonanych przez Darię Burcon, Agatę Piwko, Zofię Tłuczkiewicz, Irenę Kucharską, Justynę Zakrzewską i Elżbietę Siemko ze Stowarzyszenia Kobiet 28+ w ramach współpracy, Amazonki wykonały bombki z nici. 3 godziny pracy i 100 bombek było gotowych. Cieszymy się, że udało się nam zorganizować to spotkanie i połączyć te dwie organizacje. Dziękujemy Zarządowi Amazonek za zaproszenie i udostępnienie lokalu. Oprócz bombek nasze gospodynie przygotowały na akcję w zamojskim Okrąglaku słodki poczęstunek w postaci regionalnych ciast. W pieczenie zaangażowały się następujące Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Zamość: KGW Białobrzegi, KGW Płoskie i KGW Szopinek. Bardzo dziękujemy za okazane serce. Warto pomagać.

Zarząd Stowarzyszenia Kobiet 28+