Akademia Gryfa otwiera sekcje skrzatów!

Uwaga. Otwieramy nową sekcję piłkarską w naszym klubie!
Zapisz swoje dziecko do sekcji skrzat posiadającej Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy nas piłka Akademii Gryfa!

STS Gryf Gmina Zamość zaprasza wszystkie dzieci z rocznika 2014 i młodsze do dołączenia do Akademii Gryfa!
Nabór do sekcji rozpocznie się już w najbliższy wtorek 8 września. Zajęcia odbędą się od godziny 1️⃣6️⃣:4️⃣5️⃣ na boisku Orlik 2012 w Żdanowie.
Spotkanie poprowadzi trener Dawid Nowogrodzki. Jeżeli któryś z rodziców ma jakiekolwiek pytania do trenera, to zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 792 677 165.
Jakie są plusy przystąpienia do Akademii Gryfa?
Oto niektóre z nich: 👇
– trenowanie w akademii, która posiada Certyfikat PZPN 💪
– profesjonalne zajęcia z wykwalifikowanym szkoleniowcem ⚽ 🥅
– świetne warunki treningów, jakie zapewnia boisko Orlik 2012 w Żdanowie w Gminie Zamość 🏟️