Zabawa choinkowa w Szkole Podstawowej w Borowinie Sitanieckiej

2731

Karnawał to czas balów, maskarad i wesołych imprez towarzyskich. Zarówno ci zupełnie mali, jak i ci nieco więksi czekali na zabawę choinkową, która w naszej szkole odbyła się 9.01.2016 roku. Niektórzy uczniowie przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec barwne elfy, dobre wróżki, piękne księżniczki. Nie zabrakło też odważnych spajdermenów, piratów czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu.
Wszyscy bawili się znakomicie, bo doskonały nastrój dopisywał zarówno dzieciom jak i dorosłym. Były korowody, kółeczka i pląsy w parach. Uczestnikom do tańca przygrywał niezawodny didżej pan Mateusz Lachawiec. Między jednym a drugim przebojem uczniowie mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez rodziców.
W trakcie imprezy złożył nam wizytę św. Mikołaj wraz ze Śnieżynką. Wszystkie dzieci (ponieważ wszystkie były grzeczne) otrzymały od niego prezenty. W podziękowaniu kolejne klasy, począwszy od przedszkolnej, zaprezentowały swoje umiejętności: śpiew, recytację oraz grę na fletach i dzwonkach.
Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i tak zabawa skończyła się o godz. 17.00.

Opracowała Anna Piasecka