Prymusi Szkół Gminy Zamość w roku szkolnym 2015/2016

2524

SZKOŁA PODSTAWOWA w BIAŁOWOLI
Ożga Julia – kl.IV -5,17
Boć Agata – kl.V – 5,08
Kyc Julia – kl.VI – 5,0
Kuźma Paulina – kl.IV – 4,92
Adamczuk Magdalena – kl.IV – 4,92
Głowacka Zuzanna – kl.VI – 4,8
Paszko Jakub – kl.V – 4,75
Kyc Paulina – kl.IV – 4,75
Greszta Julia -kl.IV-4,75

SZKOŁA PODSTAWOWA w BOROWINIE SITANIECKIEJ
Wnuk Jakub-kl.VI-5,1
Radomska Karolina-kl.VI-4,9
Szymonik Martyna-kl.V-5,6
Jakimiak Kamila-kl.V-5,4
Szala Aleksandra-kl.V-5,4
Budzyńska Natalia-kl.V-5,3
Sudak Jakub-kl.V-5,2
Kidybiński Piotr-kl.V-4,9
Wiater Malwina-kl.IV-5,4
Grątkowski Gracjan-kl.IV-5,3
Kardasz Jakub-kl.IV-5,3
Zarek Magdalena-kl.IV-5,2
Naworol Kamil -kl.IV-4,9
Rabiega Kamil-kl.IV-4,8

SZKOŁA PODSTAWOWA w LIPSKU
Kudyk Maja, klasa IV, średnia 5,36
Detko Mateusz, klasa V, średnia 5,18
Sierkowska Martyna, klasa V, średnia 5,36
Galardziak Kornelia, klasa V, średnia 4,81

SZKOŁA PODSTAWOWA w MOKREM
Psiuk Paulina- kl. VI-5,36
Makowski Dawid -kl .VI -5,27
Gorajska Katarzyna -kl. VI -5,18
Gilewski Szczepan- kl .VI -5,18
Psiuk Małgorzata -kl. IV- 5,18
Wróblewski Kacper – kl. IV- 5,00
Bulak Tomasz -kl .VI – 4,91
Gac Malwina -kl. VI -4,91
Bełech Melisa- kl. VI- 4,82
Tymura Aleksandra- kl. VI -4,82
Garbaty Łucja- kl. VI -4,82

SZKOŁA PODSTAWOWA W PNIÓWKU
Bojar Dorota-kl.VI-4,83
Kozłowski Radosław-kl.IV-4,83
Nawój Krzysztof-kl.IV-4,75

SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE WIEPRZECKIEJ
Selech Małgorzata – kl. V-5,36
Karabin Joanna – kl. V- 5,27
Kuźma Jakub – kl. VI- 5,0
Machałek Klaudia – kl. VI- 4,91
Kawala Mateusz-kl.IV-4,81

SZKOŁA PODSTAWOWA w ZAWADZIE
Kukułowicz Igor -kl.IV- 5,18
Dobromilska Łucja -kl.IV- 4,91
Karaś Amelia-kl.IV-4,91
Karwan Martyna-kl.IV – 4,82
Siemko Sylwia-kl.IV- 5,00
Ponieważ Julia-kl.V – 5,36
Mioduna Zuzanna- kl.V-5,27
Skrzypik Julia-kl.V -5,18
Socha Patryk -kl.V- 4,92
Szykuła Jakub -kl.VI-5,27
Skwaryło Karolina-kl.VI – 5,27
Pytlowska Natalia -kl.VI- 5,27
Niedźwiecka Sandra-kl.VI – 5,18
Puc Adam -kl.VI- 5,00
Skrzypik Magdalena-kl.VI -4,82
Staniak Patrycja-kl.VI – 4,82
Czochrowski Patryk -kl.VI- 4,91
Ordyniec Karolina-kl.VI-4,91

ZESPÓŁ SZKÓŁ w PŁOSKIEM

Szkoła Podstawowa
Zinkiewicz Martyna-kl.IV-5,45
Ostasz Gabriela-kl.IV-5,0
Duda Patryk-kl.IV-4,91
Ziemińska Dominika-kl.V-5,0
Rek Wiktoria-kl.V-5,08
Staniecka Julia-kl.V-5,17
Kyc Roksana-kl.V-4,92
Greszta Urszula-kl.V-4,92
Bloch Igor-kl.V-4,75
Malec Oliwia-kl.VI-5,16
Ostasz Karol-kl.VI-5,08
Rączkiewicz Tymoteusz-kl.VI-5,0
Duda Joanna-kl.VI-4,91
Jednacz Aleksandra-kl.VI-4,83

Gimnazjum
Ostasz Agata-kl.I – 5,46
Czuk Agata -kl.I- 5,33
Kozar Łukasz -kl.I-4,86
Pikuziński Bartłomiej -kl.II- 4,87
Klus Karolina -kl.III- 5,38
Głazowska Joanna -kl.III- 5,38
Staniecka Aleksandra-kl.III – 5,38
Mojżesz Marlena-kl.III -5,38
Siemko Diana- kl.III- 5,33
Łyś Patrycja-kl.III – 5,16
Podolak Zuzanna -kl.III- 5,11

ZESPÓŁ SZKÓŁ w SITAŃCU

Szkoła Podstawowa
Błądek Bartłomiej -kl.IV- 5,0
Cisło Natalia -kl.IV- 5,18
Czuj Gabriela -kl.IV- 5,09
Gąska Oliwia -kl.IV- 5,18
Jarocka Zuzanna-kl.IV-5,09
Niańko Julia -kl.IV-5,36
Strzęciwilk Jakub – kl.IV-5,18
Turczyn Zuzanna – kl.IV -5,18
Welcz Jan –kl.IV-5,09
Duda Łukasz-kl.V-5,18
Kędziora Anna-kl.V -5,27
Mazur Julia –kl.V-4,82
Ogonowski Paweł-kl.V-4,82
Pieczykolan Rafał –kl.V-5,18
Rybak Julia -kl.V-5,0
Szałacha Magdalena-kl.V-5,45
Chabros Bartłomiej-kl.VI-4,91
Wiśniewska Gabriela-kl.VI-5,72
Grosman Aleksandra -kl.VI-5,55
Jaszak Weronika -kl.VI-4,82
Nadolska Gabriela -kl.VI- 5,64
Paul Gabriela -kl.VI-5,36
Paul Patrycja -kl.VI-5,0
Rybak Oliwia –kl.VI-4,91
Turczyn Oliwia -kl.VI-5,36
Wawrzyszko Kinga -kl.VI- 5,09

Gimnazjum
Antoszczyk Wiktoria-kl.I – 5,06
Bogaczyński Jakub-kl.I – 4,88
Pieczykolan Karol -kl.I-5,13
Roczeń Kamila -kl.I-5,0
Gawrjołek Jakub -kl.II -4,86
Pałęga Magdalena -kl.II-5,21
Czuj Karolina -kl.III – 4,89
Hereta Julia -kl.III-5,39
Krucoń Anita- kl.III -4,94
Niderla Izabela -kl.III-5,28
Paul Paulina-kl.III-5,17
Żołyniak Ramona-kl.III- 5,11
Delmanowicz Wiktoria -kl.III- 4,89
Izmaiłowska Sylwia -kl.III-5,18
Kiecana Krzysztof –kl.III-4,83
Pilipczuk Aleksandra -kl.III-5,17
Skóra Martyna-kl.III-4,78

ZESPÓŁ SZKÓŁ w WYSOKIEM

Szkoła Podstawowa
Wróbel Adrian -kl. VI – 5,36
Rzemieniak Jakub -kl. V – 5,27
Czerniec Martyna -kl. IV – 5,27
Działa Martyna- kl. V – 5,09
Kostrubiec Weronika- kl. V – 5,00
Furlepa Martyna -kl. V – 5,00
Walkowska Natalia- kl. V – 5,00
Siemko Patryk- kl. VI – 4,91
Niemczuk Zuzanna –kl. V – 4,91
Jaworska Paulina- kl. V – 4,91
Nowak Aleksandra -kl. V- 4,91
Burcon Julia -kl. V -4,91
Zając Adrianna -kl. V – 4,91
Skrzypa Wioleta -kl. IV -4,91
Garbaty Jakub -kl. IV – 4,82
Gruszka Martyna- kl. IV – 4,82
Kiszka Maja -kl. IV -4,82
Podskarbi Wiktoria- kl.IV – 4,82
Misztal Natalia- kl. V – 4,81

Gimnazjum
Puchacz Weronika -kl. I – 5,36
Sobczyńska Kamila- kl.III – 5,28
Scibilia Wiktoria -kl. III – 5,22
Burcon Oliwia -kl. I – 5,14
Dudek Gabriela- kl. II – 5,14
Szałacha Julia -kl.I – 5,14
Gil Alicja -kl. I – 5,08
Wójcik Natalia- kl. II – 5,00
Buczkowicz Tomasz -kl. III – 4,87
Michel Weronika- kl.II – 4,79
Mróz Natalia -kl. III – 4,78
Waśko Michał-kl.III-4,78

ZESPÓŁ SZKÓŁ w ŻDANOWIE

Szkoła Podstawowa
Małecki Bartłomiej-kl.IV-5,09
Grzyb Wiktoria-kl.IV-4,91
Gajewska Kornelia-kl.V-5,09
Bożek Emila-kl.V-5,18
Mołdoch Jagoda-kl.V-4,91
Jakowicki Angelika-kl.VI-5,09
Pasieczna Oliwia-kl.VI-4,9
Gontarz Weronika-kl.VI-4,81
Żołopa Paulina-kl.VI-5,0
Wawręty Weronika-kl.VI-4,81

Gimnazjum
Sosnowski Dawid-kl.I-4,92
Karabin Agnieszka-kl. I-5,0
Piskor Dominik-kl.I-4,92
Pakuła Wiktoria-kl.I-4,77
Joniec Aleksandra-kl.II-4,86
Bondyra Oliwia-kl.II-4,86
Mostowska Joanna-kl.II-4,8
Konaszczuk Wiktoria-kl.III-5,06
Pasieczna Marcelina-kl.III-5,0
Okoń Patrycja-kl.III-5.12
Bajan Natalia-kl.III-4,94
Sawińska Natalia-kl.III-5,31

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ i PRZEDSZKOLA w KALINOWICACH
Słotwińska Karolina-kl.IV-5,33
Janczak Kacper-kl.IV-4,92
Starmach Karol-kl.IV-4,92
Skowron Michał-kl.IV-4,83
Waszczuk Filip-kl.IV-5,0
Majdan Marcel-kl.IV-4,83
Kudyba Ewelina-kl.IV-4,83
Żyła Oliwia-kl.V-5,16
Grzybek Małgorzata-kl.V-5,08
Lis Agnieszka -kl.V-5,08
Wasilewska Oktawia-kl.V-5,08
Maciocha Nina-kl.V-4,83
Gancarz Aleksandra-kl.V-5,08
Słomka Weronika-kl.V-5,08
Gęśla Kacper-kl.V-5,0
Mazurek Martyna-kl.V-5,0
Okoń Magdalena-kl.V-5,0
Jędruszko Kamilla-kl.VI-5,25
Kozłowska Oliwia-kl.VI-4,92
Kulasza Katarzyna-kl.VI-4,83
Rabiński Kamil-kl.VI-4,83
Sawa Patrycja-kl.VI-4,83
Kierepka Zuzanna-kl.VI-4,75
Siemczyk Zuzanna-kl.VI-5,25
Smoła Szymon-kl.VI-5,25
Mazurek Piotr-kl.VI-5,17
Duras Kinga-kl.VI-5,0
Pawełczuk Bartłomiej-kl.VI-4,80

NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM w ZAWADZIE
Pawłuszkiewicz Karolina -kl. I – 5,43
Rzemieniuk Weronika- kl.III – 5,39
Dąbrowska Natalia -kl. I – 5,29
Kuron Julia – kl.I – 5,29
Rusinek Weronika -kl. III – 5,28
Kitka Kamila -kl. III – 5,13
Pomarańska Aleksandra -kl. I – 5,08
Jarzębowska Sylwia – kl.II- 5,07
Kot Ewa – kl.II – 5,00
Waga Natalia -kl. II – 5,00
Wolanin Julia -kl. II – 5,00
Dobromilski Gabriel – kl.II – 5,00
Kasiedczak Dominika – kl.I – 5,00
Weremczuk Agata – kl.II – 4,93
Węcławik Dawid -kl. I – 4,93
Droździel Adam-kl. III – 4,89
Skrzyńska Roksana – kl.III – 4,87
Komisarski Bartłomiej – kl.II – 4,87
Bździuch Bartłomiej – kl.II – 4,87
Rabiega Sara -kl. II – 4,86
Świergoń Magdalena -kl.II – 4,86
Zgnilec Agata – kl.II – 4,86
Tokarz Maryla – kl.III – 4,80
Rzemieniuk Michał – kl.II – 4,80
Bździuch Justyna – kl.I-4,79