Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kasprzysiaka w Wysokiem

Wysokie 133, 22-400 Zamość, tel. (84) 627 86 90, e-mail: zswysokie1916@o2.pl
dyrektor: Krzysztof Mróz

Szanowni Rodzice!
Szkoła, do której uczęszczają aktualni uczniowie, zapewnia im jak najlepszy poziom nauczania, w miłej atmosferze, w świetnie doposażonych salach lekcyjnych.
Niezbędna wiedza, z którą Nasze dzieci odchodzą jako absolwenci zostaje im przekazana przez jak najlepszych nauczycieli, z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, niekiedy z wieloma sukcesami w pracy z uczniami.
Szkoła w Wysokiem jest przyjazna uczniom, gwarantuje absolutne bezpieczeństwo, pełen rozwój emocjonalny, fizyczny i duchowy, reprezentuje sobą bliskie sercu każdego Polaka wartości patriotyczne i religijne.
Wszystko to i wiele więcej Waszemu dziecku może zapewnić Szkoła Podstawowa im. Edwarda Kasprzysiaka w Wysokiem, Wysokie 133, 22-400 Zamość, od ponad 100 lat dbająca o wychowanie i edukację najmłodszego pokolenia, dająca pewny start w dorosłe życie.
Jeśli trafiliście na stronę internetową naszej Szkoły, to znak, że stanęliście przed pewnym wyborem – jaką szkołę powinniście wybrać dla Waszego dziecka.
Jeśli macie Państwo więcej pytań na temat funkcjonowania naszej placówki, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail: zswysokie1916@o2.pl lub przez numer telefonu: tel. 84 627 86 90.