Biblioteki Gminy Zamość

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem
Mokre 116, 22-400 Zamość, tel./fax 84 616 65 64, e-mail: biblioteka.mokre@nullbpgz.pl
Dyrektor – Elżbieta Stankiewicz, bibliotekamokre@nullwp.pl

Biblioteka służy rozwijaniu i zaspokajaniu potrzeb oświatowych, kulturalnych i informacyjnych mieszkańców Gminy Zamość oraz uczestniczy w upowszechnianiu wiedzy i kultury.

Przeszukaj zbiory Lubelskiej Biblioteki Wirtualnej

W Bibliotece Publicznej Gminy Zamość w Mokrem oraz we wszystkich filiach znajdują się hot-spoty, dzięki którym każdy może bezpłatnie korzystać z Internetu.

FILIE BIBLIOTEKI:

Kalinowice
Kalinowice 62, 22-400 Zamość
tel. 84 616 71 09
biblioteka.kalinowice@nullwp.pl

Lipsko
Lipsko 197, 22-400 Zamość
tel. 84 641 28 43
biblioteka.lipsko@nullwp.pl

Płoskie
Płoskie 139, 22-400 Zamość
tel. 84 631 43 02
biblioteka.ploskie@nullwp.pl

Sitaniec
Sitaniec 422, 22-400 Zamość
tel. 84 616 94 29
biblioteka.sitaniec2@nullwp.pl

Wysokie
Wysokie 154, 22-400 Zamość
tel. 84 638 45 60
biblioteka.wysokie@nullwp.pl

Zawada
Zawada 271, 22-400 Zamość
tel. 84 616 80 75
biblioteka.zawada@nullwp.pl

Żdanów
Żdanów 124 a, 22-400 Zamość
tel. 84 627 54 75
biblioteka.zdanow@nullwp.pl