Karate Kyokushin w Chełmie

W sobotę 20 listopada 2021 roku w Chełmie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Prezydenta Miasta Chełm. Wzięło w nim udział 100 zawodników reprezentujących 9 ośrodków karate kyokushin w Polsce, w tym reprezentacja Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin. Sędzią głównym zawodów był prezes zamojskiego klubu Shihan Krzysztof Policha. W konkurencji kumite odbyło się 80 walk w 19 kategoriach wiekowych, a w konkurencji kata zaprezentowało się 41 zawodników w 5 kategoriach. Podczas podsumowania zawodów zwodnicy za zajęcie miejsc I-III otrzymywali pamiątkowe puchary i dyplomy. Podczas turnieju naszą Gminę reprezentowało 3 zawodników: Maria Łochin w kategorii młodziczek – 50 kg, Dastin Kliszcz w kategorii dzieci młodsze – 22 kg oraz Ismina Kliszcz w kategorii kadetek – 35 kg, z których dwojgu pierwszym udało się zakwalifikować do strefy medalowej i wywalczyć trzecie miejsca w konkurencji kumite. Gratulujemy waleczności i sukcesów!

Na podstawie przesłanych informacji i zdjęć GOK KC