Wyniki: Plebiscyt wieńców 2021

2828

Przedmiotem niniejszego plebiscytu jest wybór 3 wieńców z Gminy Zamość na podstawie głosowania internetowego osób indywidualnych. Plebiscyt polega na społecznym i dobrowolnym głosowaniu internetowym osób, które oddają głos na podstawie własnej oceny wieńców, uwiecznionych na udostępnionych przez organizatora zdjęciach.

Skrót zasad głosowania w plebiscycie internetowym na „Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Zamość 2021”
(Konkurs nr 2 w ramach „Zdalnych Dożynek Gminy Zamość 2021” pod patronatem Wójta)

  • Głosowanie jest internetowe i dostępne dla każdego użytkownika internetu.
  • Z jednego adresu IP należy oddać tylko jeden głos bez względu na ilość urządzeń internetowych pracujących na tym adresie IP.
  • Foto-galeria wieńców, objętych plebiscytem, jest dostępna na potrzeby głosowania w terminie od 10.09.2021 r. (od godziny 11:00) do 26.09.2021 r. (do godziny 11:00).
  • Wieńce, których zdjęcia zbiorą największą liczbę głosów, otrzymają tytuł Zwycięzców Plebiscytu, a Sołectwa, w których one powstały otrzymają nagrody.
  • Wyniki plebiscytu wieńców zostaną ogłoszone podczas oficjalnego rozstrzygnięcia, którego termin organizator ustali z Patronem przedsięwzięcia i ujawni odpowiednio wcześniej.
  • Sołectwa Gminy Zamość, w których powstały zwycięskie wieńce, otrzymają „Nagrody Publiczności w Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Zamość 2021”.
  • Głosowanie internetowe ma charakter aktywności społecznej i nie wiąże się z żadnymi gratyfikacjami ze strony organizatora plebiscytu na rzecz indywidualnych osób głosujących.
  • Szczegółowe zasady niniejszego plebiscytu (Konkurs nr 2) zawarte są w „Regulaminie Zdalnych Dożynek Gminy Zamość 2021 – gminnego przedsięwzięcia konkursowego dla Sołectw i Mieszkańców Gminy Zamość – 4 konkursy dożynkowe pod patronatem Wójta Gminy Zamość”. Regulamin dostępny jest na stronach internetowych Gminy Zamość oraz Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem, który jest organizatorem niniejszego plebiscytu.

Zapraszamy do głosowania!

Regulamin

[yop_poll id=”7″]