Zwycięstwo STS Gryf na Nowy Rok

W dniu 11 stycznia 2020 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sitańcu, odbył się Noworoczny Turniej w Halowej Piłce Nożnej LZS Mężczyzn o Puchar Starosty Zamojskiego i Prezydenta Miasta Zamość. W turnieju wzięło udział 10 zespołów, w tym z terenu Gminy Zamość: STS „Gryf” Gmina Zamość, GKS „Perła” Jatutów, FC Sitaniec i KAC Sitaniec.

Turniej wygrała drużyna STS „Gryf” Gmina Zamość zwyciężając w finale z Olimpią Miączyn 2:1, a meczu o miejsce III „Perła” Jatutów uległa w rzutach karnych Omedze Stary Zamość 2:3. Zespoły FC Sitaniec i KAC Sitaniec zajęły odpowiednio miejsca VIII i IX. Indywidualne nagrody otrzymali: Patryk Kierepka z STS Gryf – „król strzelców” i Radosław Skrzyński z GKS „Perła” Jatutów – „najlepszy bramkarz”.

Wyniki meczów grupowych naszych zespołów: STS Gryf Gmina Zamość – KAC Sitaniec 2:0, Perła Jatutów – Orion Jacnia 1:0, FC Sitaniec – Young Boys 3:0, Omega Stary Zamość – Perła Jatutów 1:0, KAC Sitaniec – Olimpia Miączyn 0:3, FC Sitaniec – Orion Jacnia 1:2, Young Boys – Perła Jatutów 1:0, STS Gryf Gmina Zamość – Olimpia Miączyn 5:0, LHS Zamość – KAC Sitaniec 4:1, Perła Jatutów – FC Sitaniec 2:1, LHS Zamość – STS Gryf Gmina Zamość 2:4, Omega Stary Zamość – FC Sitaniec 0:1, KAC Sitaniec – Ostoja Skierbieszów 3:4. Więcej informacji i zdjęć z turnieju znajduje się na stronie internetowej organizatora www.lzszamosc.y0.pl. Gratulujemy wyników.

GOK: KC