Zagrali o Puchar Wójta

W dniu 4 stycznia 2020 roku, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sitańcu, odbył się pierwszy w nowym roku Turniej w Halowej Piłce Nożnej dla Reprezentacji Sołectw i Klubów Gminy Zamość pod Patronatem Wójta Gminy. Do uczestnictwa zgłosiło się sześć zespołów. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, w czasie 10 minut na jeden mecz, bez zmiany stron.

Po rozegraniu 15 meczów kolejność w turnieju okazała się następująca: I miejsce – STS „Gryf” Gmina Zamość zespół I, II miejsce – „Echo” Zawada, III miejsce – NA Sitaniec, IV miejsce – STS „Gryf” Gmina Zamość zespół II, V miejsce – FC Sitaniec, VI miejsce – KS „Perła” Jatutów. Indywidualne nagrody otrzymali: Daniel Galan – „najlepszy bramkarz” i Przemysław Gałka – „król strzelców”. Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Adrian Szopa, Przemysław Gałka, Kacper Tomaszewski, Kacper Cebula, Krystian Cebula, Patryk Gromek, Patryk Kierepka.

Wyniki meczów: Perła – Gryf II 0:0, NA Sitaniec – FC Sitaniec 3:1, Gryf I – Echo 3:0, Perła – NA Sitaniec 0:1, FC Sitaniec – Gryf I 2:6, Gryf II – Echo 0:1, Gryf I – Perła 4:0, Echo – FC Sitaniec 5:1, NA Sitaniec – Gryf II 2:2, Perła – Echo 0:0, Gryf II – FC Sitaniec 4:0, NA Sitaniec – Gryf I 0:4, FC Sitaniec – Perła 1:0, Echo – NA Sitaniec 0:0, Gryf I – Gryf II 4:1.

Wszystkie uczestniczące zespoły otrzymały dyplomy i puchary, a nagrodzeni zawodnicy okolicznościowe statuetki. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem.

GOK: KC