Puchar Najmłodszych w BnO

89

W dniach 14 – 16 lipca br., w Ulanowie, zawodnicy UKS Azymut Siedliska uczestniczyli w Ogólnopolskich Zawodach pn. „Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację 2020”. Mimo dość krótkiego okresu przygotowawczego do zawodów, bardzo dobrze spisali się nasi młodzi zawodnicy zajmując w poszczególnych biegach i kategoriach następujące miejsca: na trasie sprintu w kategorii KM10N: Jakub Halinowski – miejsce II, Karolina Kardasz – miejsce III, Antoni Halinowski – miejsce IV, Bartłomiej Paruch – miejsce V, Kamil Matwiejczuk – miejsce VI; w kategorii K12 – Zuzanna Mielko wywalczyła miejsce X, a w kategorii M12 – Krystian Kość zajął miejsce XIII; w biegu klasycznym, w KM10N: Wiktor Rugała – miejsce I, Mikołaj Tur – miejsce II, Bartłomiej Paruch – miejsce IV, Jakub Halinowski – miejsce V, Antoni Halinowski – miejsce VI. Trzeciego dnia zawodów odbył się bieg sztafetowy z udziałem naszych starszych zawodników. Sztafeta dziewcząt K14 w składzie: Izabela Dobromilska, Oliwia Sudak i Ewelina Bożek wywalczyła 12 miejsce, a chłopców M14 w składzie: Paweł Paruch, Jakub Kardasz, Marcin Mnich zajęła miejsce 19. Gratulujemy wyników.