Podwójna wygrana zawodników Gryfa

413

9 sierpnia br., na boiskach OSiR za , odbyły się XXI Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno – Sportowe LZS. Podczas turnieju piłki nożnej naszą gminę reprezentowali zawodnicy II drużyny STS Gryf Gmina Zamość, prowadzeni przez trenera Sebastiana Luterka. Swój udział zakończyli na I miejscu, zwyciężając w finale z reprezentacją gminy Rachanie 3:0. Zwycięstwo dało prawo do reprezentowania województwa lubelskiego podczas Igrzysk Ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 27-29 sierpnia br. w Ciechanowie. Drużyna zagrała w składzie: Daniel Gałan, Damian Greszta, Jarek Ostaszewski, Adrian Fusiara, Wojciech Żukowski, Bartłomiej Panas, Rafał Tomasiak, Adrian Kaczmarczyk.
Tego samego dnia, po południu I zespół na stadionie w Szebrzeszynie rozegrał swój drugi mecz w IV lidze, zwyciężając z TKS Huczwa Tyszowce 2:1. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Adrian Wołoch z rzutu karnego oraz, w samej końcówce spotkania, Kamil Krawiec. Gratulacje!
Obszerniejsze relacje z rozgrywanych meczów znajdują się na stronie internetowej stowarzyszenia www.gryfgminazamosc.pl oraz na FB.

Na podstawie przesłanych materiałów i zdjęć GOK KC