Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem od 26.10.2020 roku ogranicza zajęcia do ilości: 4 osoby i instruktor!

W związku z wejściem do czerwonej strefy całego obszaru Polski od 24.10.2020r. GOK Gminy Zamość z/s w Wysokiem ogranicza wszystkie zajęcia do ilości 5 osób, czyli 4 osoby i instruktor. Zajęcia akrobatyczno-taneczne w GOK Wysokie i na świetlicach zostają ograniczone do 5 osób z instruktorem. Nowy grafik dostępny jest stronie. W związku z ograniczoną ilością uczestników zajęcia wg wcześniejszych zapisów u instruktorki prowadzącej Agnieszki Tor, tel. 514 220 006.

Ze względu na trudny czas pandemii, zajęcia będą się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego. W zajęciach będą brali udział tylko zapisani uczestnicy danych zajęć. Opiekunowie dzieci, w tym rodzice, nie będą mieli wstępu na teren obiektu. Postarajmy się zachować dystans, prosimy osoby dorosłe biorące udział w zorganizowanych zajęciach o noszenie przyłbic lub maseczek zasłaniających nos i usta oraz o wyrozumiałość!

Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem w roku 2020/2021 prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci, zdalne warsztaty plastyczne dla dorosłych, język angielski, kółko historyczne oraz zajęcia świetlicowe kreatywne. Wszystkie zajęcia odbywają się liczbie uczestników do 5 osób z instruktorem zgodnie z nowymi wytycznymi i zachowaniem reżimu sanitarnego. Zajęcia świetlicowe w godz. 11:45 – 13:25. Zajęcia stacjonarne tematyczne, popołudniowe od godz. 14:00 – 18:00. W poszczególnych dniach oferujemy zajęcia tematyczne dla grup wiekowych*.

*niżej wymieniony program zajęć może ulec zmianie

Wszelki informacje i zapisy pod nr kom. 797 384 700, e-mail: gok@gminazamosc.pl , www.gok.gminazamosc.pl www.gminazamosc.pl lub osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem, Wysokie 154 w godz. 9:00 – 17:00.