Spotkanie choinkowe w Szopinku

2073

17 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Szopinku odbyło się “Spotkanie choinkowe dla dzieci z sołectwa Szopinek”. Dzieci wraz z rodzicami licznie przybyły na spotkanie.
Były zabawy z animatorami – Moniką i Jackiem Czabanami, podczas których na twarzach dzieci widać było tylko uśmiech i radość. Były tańce, konkursy i wspólna zabawa, po której do świetlicy zawitał w odwiedziny Święty Mikołaj z elfami i prezentami dla grzecznych dzieci. Ponieważ wszystkie dzieci zasłużyły na prezenty otrzymały je od Mikołaja, przy okazji siadając mu na kolanach i pozując do wspólnego zdjęcia. Na maluchy czekała jeszcze jedna niespodzianka – słodkości od Pani Radnej Rady Gminy Zamość Wiesławy Ziarkiewicz i Członka Zarządu Powiatu Zamojskiego Konrada Dziuby. Pan Dziuba przywiózł również upominki dla dzieci i rodziców, a były to kalendarze i opaski odblaskowe z Gminy Zamość.
Na zakończenie spotkania wszyscy mali uczestnicy zabawy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia ze Św. Mikołajem.
Spotkanie przygotowali: Samorząd Gminy Zamość, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Szopinek, Koło Gospodyń Wiejskich w Szopinku, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem oraz Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+.

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Tokarz