GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY MiMaK – 2015

W Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach w dniu 24.04.2015r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień uczestnikom Gminnego Konkursu Matematycznego MiMaK – 2015, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Po powitaniu trzecioklasistów i ich opiekunów przez Panią Dyrektor Jolantę Bondyrę, Pani Barbara Paczkowska, przewodnicząca Komisji sprawdzającej, odczytała protokół z przebiegu gminnych eliminacji konkursu. Odbył się one w Kalinowicach dnia 26.03.2015r. Z protokołu wynika, że do II etapu konkursu przystąpiło 57 uczniów  klas III z  dwunastu szkół Gminy Zamość. Ostatecznie do III etapu Konkursu MiMaK – 2015 zakwalifikowało się 10 niżej wymienionych  uczniów, którzy zajęli następujące miejsca:

I miejsce z sumą 20 punktów zdobyli:

1. Kardasz Jakub – Borowina Sitaniecka, opiekun Krystyna Ptak
  2. Słotwińska Karolina – Kalinowice , opiekun Krystyna Gmiterek
  3. Malinowska Patrycja – Mokre, opiekun Joanna Suchocka
  4. Góra Szymon – Żdanów, opiekun Justyna Romanek

II miejsce z sumą 19 punktów otrzymał:

1. Naworol Kamil – Borowina Sitaniecka, opiekun Krystyna Ptak

III miejsce z sumą 18 punktów otrzymał:

1. Waszczuk Filip – Kalinowice , opiekun Jolanta Smyk

Wyróżnienia z sumą 17 punktów otrzymali:

1. Smolak Maja – Kalinowice , opiekun Krystyna Gmiterek
  2. Kawala Mateusz – Wólka Wieprzecka, opiekun Jolanta Szwaczkiewicz
  3. Sikora Szymon – Zawada, opiekun Jolanta Kruk
  4. Karaś Amelia – Zawada, opiekun Jolanta Kruk

Uczniowie Ci z rąk Pani Dyrektor Jolanty Bondyry otrzymali nagrody rzeczowe. Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy II pod kierunkiem Pani Marioli Nowosadzkiej.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Kolejny etap MiMaKa – 2015, odbędzie się 6 maja 2015r. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Zamościu.