Wyniki wyborów Sołtysów i Członków Rad Sołeckich

4109

W związku z końcem kadencji sołtysów w Gminie Zamość w miesiącach styczeń i luty 2015 roku odbywają się zebrania wyborcze w poszczególnych Sołectwach. Podczas obrad mieszkańcy dokonają wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich na lata 2015-2018. Poniżej podajemy Sołtysów i Członków Rad Sołeckich wybranych na nową kadencję.


Data: 15 lutego 2015 r.
Miejscowość: Szopinek
Wybrany Sołtys: Piotr Najda
Skład Rady Sołeckiej: Piotr Proć, Agata Piwko, Robert Kucharski, Jacek Droździel, Aleksandra Tokarz
Uprawnionych do głosowania: 674 osoby
Obecnych na zebraniu: 147 osób


Data: 15 lutego 2015 r.
Miejscowość: Białobrzegi
Wybrany Sołtys: Dariusz Tłuczkiewicz
Skład Rady Sołeckiej: Wojciech Kozaczyński, Piotr Boba, Piotr Hereta, Jan Szumiło, Janina Stadnik
Uprawnionych do głosowania: 385 osób
Obecnych na zebraniu: 47 osób


Data: 14 lutego 2015 r.
Miejscowość: Pniówek
Wybrany Sołtys: Henryk Solski
Skład Rady Sołeckiej: Konrad Kitka, Marek Jargieło, Henryk Zielonka, Andrzej Klimko, Joanna Bojar
Uprawnionych do głosowania: 746 osób
Obecnych na zebraniu: 74 osoby


Data: 12 lutego 2015 r.
Miejscowość: Wychody
Wybrany Sołtys: Anna Majda
Skład Rady Sołeckiej: Halina Sowa, Krzysztof Kyc, Mariusz Czop, Agnieszka Wołoch, Grażyna Łyś
Uprawnionych do głosowania: 103 osoby
Obecnych na zebraniu: 38 osób


Data: 11 lutego 2015 r.
Miejscowość: Wieprzec
Wybrany Sołtys: Agnieszka Pasieczna
Skład Rady Sołeckiej: Bożena Pasieczna, Urszula Dudzińska, Piotr Kukiełka, Robert Kamiński, Arleta Muszyńska
Uprawnionych do głosowania: 103 osoby
Obecnych na zebraniu: 20 osób


Data: 10 lutego 2015 r.
Miejscowość: Zarzecze
Wybrany Sołtys: Mirosław Zams
Skład Rady Sołeckiej: Mariusz Molas, Czesława Machałek, Piotr Zams, Małgorzata Machałek, Jerzy Zams
Uprawnionych do głosowania: 147 osób
Obecnych na zebraniu: 37 osób


Data: 9 lutego 2015 r.
Miejscowość: Lipsko Polesie
Wybrany Sołtys: Stanisław Czochra
Skład Rady Sołeckiej: Marianna Szarafin, Anna Smyk, Sławomir Krygowski, Anna Rudy, Romana Siarkiewicz
Uprawnionych do głosowania: 311 osób
Obecnych na zebraniu: 45 osób


Data: 8 lutego 2015 r.
Miejscowość: Białowola
Wybrany Sołtys: Tomasz Bosiak
Skład Rady Sołeckiej: Piotr Lupa, Tadeusz Tarajko, Wioleta Fusiarz, Marek Lupa, Krzysztof Muszyński
Uprawnionych do głosowania: 438 osób
Obecnych na zebraniu: 36 osoby


Data: 8 lutego 2015 r.
Miejscowość: Kalinowice
Wybrany Sołtys: Mirosław Kołtun
Skład Rady Sołeckiej: Jan Pupiec, Andrzej Mazurek, Czesław Serafin, Krystyna Dragan, Jan Nadra
Uprawnionych do głosowania: 1466 osób
Obecnych na zebraniu: 63 osoby


Data: 5 lutego 2015 r.
Miejscowość: Lipsko
Wybrany Sołtys: Stanisław Osiak
Skład Rady Sołeckiej: Ewa Galardziak, Piotr Kuźma, Alina Gancarz, Stanisław Furmaniak, Bożena Łukaszyk
Uprawnionych do głosowania: 701 osób
Obecnych na zebraniu: 90 osób


Data: 4 lutego 2015 r.
Miejscowość: Lipsko – Kosobudy
Wybrany Sołtys: Marek Paszko
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Góra, Marek Bejnarowicz, Anna Piotrowska, Anna Ząbczyk, Wiesław Lisiewicz
Uprawnionych do głosowania: 99 osób
Obecnych na zebraniu: 35 osób


Data: 3 lutego 2015 r.
Miejscowość: Wierzchowiny
Wybrany Sołtys: Małgorzata Kimak
Skład Rady Sołeckiej: Wiesław Kawala, Wiesław Dziędziurko, Monika Gruszka, Andrzej Syc, Irena Tałanda
Uprawnionych do głosowania: 134 osoby
Obecnych na zebraniu: 72 osoby


Data: 2 lutego 2015 r.
Miejscowość: Zalesie
Wybrany Sołtys: Grzegorz Pupiec
Skład Rady Sołeckiej: Stella Pupiec, Teresa Greszta, Władysław Łapa, Zbigniew Zastąpiło, Zbigniew Bosiak
Uprawnionych do głosowania: 63 osoby
Obecnych na zebraniu: 17 osób


Data: 1 lutego 2015 r.
Miejscowość: Bortatycze
Wybrany Sołtys: Elżbieta Siemko
Skład Rady Sołeckiej: Sylwester Smoła, Józef Zarzecki, Andrzej Kizan, Barbara Zgnilec, Agnieszka Ciurysek
Uprawnionych do głosowania: 320 osób
Obecnych na zebraniu: 45 osób


Data: 1 lutego 2015 r.
Miejscowość: Borowina Sitaniecka
Wybrany Sołtys: Michał Budzyński
Skład Rady Sołeckiej: Henryk Okalski, Dariusz Petryk, Alicja Pogorzelska, Zbigniew Juszczak, Jan Kostrubiec
Uprawnionych do głosowania: 355 osób
Obecnych na zebraniu: 61 osób


Data: 1 lutego 2015 r.
Miejscowość: Sitaniec
Wybrany Sołtys: Joanna Bekier
Skład Rady Sołeckiej: Czesław Welcz, Zygmunt Ostapiński, Alicja Ciupa, Mariusz Hrabowski, Ewa Mizgała
Uprawnionych do głosowania: 1395 osób
Obecnych na zebraniu: 77 osób


Data: 31 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Wólka Wieprzecka
Wybrany Sołtys: Piotr Koczułap
Skład Rady Sołeckiej: Jolanta Lis, Jerzy Kwaśniewski, Lucyna Lalik, Urszula Kyc, Andrzej Romaszko
Uprawnionych do głosowania: 230 osób
Obecnych na zebraniu: 71 osób


Data: 29 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Wólka Panieńska
Wybrany Sołtys: Wojciech Suchowicz
Skład Rady Sołeckiej: Zygmunt Namroży, Tadeusz Oszust, Andrzej Serafin, Piotr Latawiec, Lesław Całka
Uprawnionych do głosowania: 511 osób
Obecnych na zebraniu: 90 osób


Data: 28 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Skaraszów
Wybrany Sołtys: Halina Sokolińska
Skład Rady Sołeckiej: Jakub Korona, Bogdan Musur, Monika Kawala, Krzysztof Czerwieniec, Ewa Sołoducha
Uprawnionych do głosowania: 233 osoby
Obecnych na zebraniu: 85 osób


Data: 27 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Jatutów
Wybrany Sołtys: Jerzy Szast
Skład Rady Sołeckiej: Michał Adamczuk, Barbara Grad, Ryszard Sachajko, Łukasz Kudyk, Grażyna Zyza
Uprawnionych do głosowania: 576 osób
Obecnych na zebraniu: 167 osób


Data: 25 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Zawada
Wybrany Sołtys: Sylwester Dobromilski
Skład Rady Sołeckiej: Krzysztof Hałasa, Jerzy Warchoł, Alfred Kamiński, Jan Zakrzewski, Tomasz Szewc
Uprawnionych do głosowania: 1556 osób
Obecnych na zebraniu: 94 osoby


Data: 25 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Chyża
Wybrany Sołtys: Andrzej Pokrywka
Skład Rady Sołeckiej: Jadwga Witkowska, Andrzej Sikora, Katarzyna Łasocha, Jerzy Kraczek, Marta Kniaź
Uprawnionych do głosowania: 438 osoby
Obecnych na zebraniu: 112 osób


Data: 23 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Żdanów
Wybrany Sołtys: Marek Bondyra
Skład Rady Sołeckiej: Mariusz Kopeć, Wojciech Bondyra, Kazimierz Skiba, Jolanta Bajan, Piotr Sopelak
Uprawnionych do głosowania: 668 osób
Obecnych na zebraniu: 86 osób


Data: 22 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Wysokie
Wybrany Sołtys: Wiesław Kwoka
Skład Rady Sołeckiej: Karol Szpuga, Wojciech Adamczyk, Agnieszka Kwoka, Renata Czuba, Leonard Szałacha
Uprawnionych do głosowania:628 osoby
Obecnych na zebraniu: 101 osób


Data: 21 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Łapiguz
Wybrany Sołtys: Dariusz Rabiega
Skład Rady Sołeckiej: Janusz Sereda, Henryk Kozłowski, Paweł Bogaczyński, Grzegorz Gontarz, Sławomir Pomian
Uprawnionych do głosowania: 452 osoby
Obecnych na zebraniu: 30 osób


Data: 20 stycznia 2015r.
Miejscowość: Hubale
Wybrany Sołtys: Wacław Ćwik
Skład Rady Sołeckiej: Radosław Pitwała, Jan Muszyński, Robert Garbaty, Sylwester Psiuk, Jolanta Mielniczek
Uprawnionych do głosowania: 194 osoby
Obecnych na zebraniu: 73 osoby


Data: 19 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Sitaniec Kolonia
Wybrany Sołtys: Zbigniew Pędzierski
Skład Rady Sołeckiej: Monika Szeląg, Ryszard Gryn, Aleksander Milczuk, Irena Dużyńska, Tomasz Herc
Uprawnionych do głosowania: 421 osoby
Obecnych na zebraniu: 37 osób


Data: 18 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Płoskie
Wybrany Sołtys: Tadeusz Kostrubiec
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Rzemieniuk, Marek Kołodziej, Beata Momot, Krzysztof Łuczka, Artur Szopa
Uprawnionych do głosowania: 1682 osoby
Obecnych na zebraniu: 219 osób


Data: 18 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Siedliska
Wybrany Sołtys: Beata Oleniak
Skład Rady Sołeckiej: Stanisława Szymanek, Krzysztof Chrześcijan, Dorota Czop, Robert, Wróbel, Adam Blonka
Uprawnionych do głosowania: 354 osoby
Obecnych na zebraniu: 125 osób


Data: 16 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Mokre
WybranySołtys: Anna Siemko
Skład Rady Sołeckiej: Stanisława Ulanowska, Mirosław Soboń, Henryk Kucharski, Jan Bekier, Eugeniusz Kuźniarz
Uprawnionych do głosowania: 831 osoby
Obecnych na zebraniu: 191 osób


Data: 15 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Żdanówek
Wybrany Sołtys: Beata Stręciwilk
Skład Rady Sołeckiej: Jan Sarzyński, Witold Bondyra, Henryk Sowa, Adam Krukowski, Piotr Piwko
Uprawnionych do głosowania: 293 osób
Obecnych na zebraniu:68 osób


Data: 14 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Sitaniec Wolica
Wybrany Sołtys: Henryk Łukaszczuk
Skład Rady Sołeckiej: Stanisław Dawid, Jacek Adamczuk, Dariusz Adamczuk, Jacek Jachimczyk, Anna Greszta
Uprawnionych do głosowania: 612 osoby
Obecnych na zebraniu: 59 osób


Data: 13 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Zwódne
Wybrany Sołtys: Henryka Jędrzejewska
Skład Rady Sołeckiej: Franciszek Bondyra, Jerzy Bondyra, Alina Bondyra, Urszula Łyś, Ryszard Maślany
Uprawnionych do głosowania: 174 osoby
Obecnych na zebraniu: 35 osób


Data: 12 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Skokówka
Wybrany Sołtys: Andrzej Kiciński
Skład Rady Sołeckiej: Lucjan Maniuk, Grażyna Grabska, Zbigniew Misiorek, Lech Nowosad, Daniel Gałan
Uprawnionych do głosowania: 635 osób
Obecnych na zebraniu: 69 osób


Data: 11 stycznia 2015 r.
Miejscowość: Bortatycze Kolonia
Wybrany Sołtys: Aneta Karwat
Skład Rady Sołeckiej: Kazimierz Jaworski, Andrzej Duda, Anna Skrzypa, Cezary Ziółkowski, Edyta Paszko
Uprawnionych do głosowania: 247 osób
Obecnych na zebraniu: 55 osób