Sukcesy młodych piłkarzy z STS„GRYF”

Trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja klubu STS Gryf Gmina Zamość z rocznika 1998‒1997, podczas rozgrywanych na stadionie w Starym Zamościu, Mistrzostw Powiatu Zamojskiego LZS Piłkarska Kadra Czeka o Puchar Starosty Zamojskiego Henryka Mateja. Królem strzelców turnieju został zawodnik Gryfa Kacper Cebula. Drużyna trenowana przez Włodzimierza Kwiatkowskiego grała w składzie: Bartek Kocyło, Dawid Bondyra, Damian Galan, Bartek Adamowicz, Krystian Cebula, Kacper Cebula, Grzegorz Głowacki, Krystian Romanowski, Damian Świgoń, Albert Bondyra, Artur Suszek, Przemysław Pietraszak, Damian Hrabowski, Tomasz Głowacki, Jan Grosman. W mistrzostwach zwyciężyła reprezentacja gimnazjum z Krasnobrodu. Zwycięstwem zakończył się udział podopiecznych trenera Pawła Szajewskiego z rocznika 1999/2000 w Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka. Zawody odbyły się w dniu 12 maja br. na obiekcie sportowym Moje Boisko Orlik 2012 w Żdanowie. Drużyna STS „GRYF” będzie reprezentować powiat zamojski na dalszym etapie rozgrywek. Skład drużyny: Wiktor Flaga, Filip Maciejewski, Adrian Łagowski, Damian Zając, Kacper Michoński, Mateusz Zygmunt, Dawid Szarzyński, Maciej Bielak, Patryk Winiarski, Jakub Łaszkiewicz. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Krzysztof Czerwieniec