Seniorskie Turnieje na „Orliku”

W dniu 20 maja br. na kompleksie sportowym „Moje boisko Orlik 2012” w Żdanowie odbył się II turniej z cyklu „Seniorskich turniejów na Orliku” pod Patronatem Wójta Gminy Zamość oraz II Gminny Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Zamość.
W turnieju piłki nożnej wzięło udział 5 drużyn: STS „Gryf” Gmina Zamość, LKS „Rozpacz” Kalinowice, KS Skaraszów, GKS „Perła” Jatutów, KS Skokówka. Wyniki meczów: Rozpacz – Perła 1:1, Gryf – Skaraszów 5:3, Skokówka – Rozpacz 2:1, Perła – Gryf 3:2, Skokówka – Skaraszów 5:5, Rozpacz – Gryf 2:1, Skaraszów – Perła 3:5, Gryf – Skokówka 5:1, Skaraszów – Rozpacz 0:3, Perła – Skokówka 8:0. Miejsce pierwsze w turnieju zajął GKS Perła Jatutów w składzie: Jarosław Wolski, Radosław Skrzyński, Adrian Wójcicki, Kamil Stanisławczyk, Piotr Niemczuk, Rafał Turczyn, Patryk Wójcicki, drugie miejsce zajął LKS Rozpacz a trzecie STS Gryf. Najwięcej bramek w turnieju (po 5).strzelili: Piotr Niemczuk z Perły Jatutów i Jakub Czerniak ze Skaraszowa.
Turniej siatkówki mężczyzn wygrała reprezentacja LKS Rozpacz Kalinowice w składzie: Paweł Pyś, Roman Hypta, Artur Bieliński. Miejsce drugie zajął LZS Białobrzegi, miejsce trzecie STS Gryf Gmina Zamość i KS Skaraszów.
W turnieju kobiet drużyna LZS Białobrzegi w składzie: Natalia Burzak, Dominika Czuchrowska, Milena Siemko wygrała 2:0 z reprezentacją Lipska Polesia. Wszystkie mecze turniejowe grano systemem każdy z każdym. Na kolejne rozgrywki sympatyków piłki nożnej i siatkowej zapraszamy do Żdanowa w dniu 8 lipca 2012 roku. Początek turniejów godz. 14.00.

Krzysztof Czerwieniec