III Turniej Piłkarski Dla Małego i Dużego

W dniu 3 czerwca 2012 roku na kompleksie sportowym „Moje Boisko – Orlik 2012” został przeprowadzony III Turniej Piłkarski „Dla Małego i Dużego” gdzie zawodnicy rywalizowali w turnieju piłkarskim oraz w różnego rodzaju konkurencjach rekreacyjno-sportowych. W zawodach uczestniczyły również rodziny naszych podopiecznych. Ogółem w turnieju udział wzięło ponad 200 uczestników oraz rodziców z terenu Gminy Zamość. Najlepsi zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale a zwycięskie drużyny puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek. Celem spotkania było wspólne poznanie się (rodzice, trenerzy, działacze) oraz świętowanie na sportowo Dnia Dziecka.
Puchary i medale wręczali zaproszeni goście: Ryszard Gliwiński Wójt Gminy Zamość, Piotr Kudyk i Sylwester Dobromilski Radni Rady Gminy Zamość, Jerzy Sobczuk Wicestarosta Powiatu Zamojskiego, Stanisław Pryciuk Prezes ZOZPN, Jan Złomańczuk Trener GKS Bełchatów.
Głównym organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „GRYF” Gmina Zamość przy udziale sponsorów: P.W. BEST – M.Adamowicz, Pizzeria „il tempo”, „PRIVLAND”, AUTO-SERVIS Gołębiewski, ALKO-WAR, „SMAKOŁYK”, „PROFIT”.
Wyniki zawodów: Turniej piłki nożnej – chłopcy rocznik 2000 i młodsi: 1 miejsce – Kalimowice, 2 – Żdanów, 3 – Pniówek, 4 – Wólka Wieprzecka. Królem strzelców został Damian Zając z Kalinowic, zdobywca 3 bramek. Najlepszym bramkarzem został Piotr Brzózka.
Turniej piłki nożnej – chłopcy 1998 i młodsi: 1 miejsce – Płoskie, 2 – Żdanów, 3 – Zawada, 4 – Wólka Wieprzecka, 5 – Kalinowice, 6 – Sitaniec, 7 – Pniówek. Królem strzelców został Kacper Cebula z Płoskiego, zdobywca 5 bramek. Najlepszym bramkarzem został Paweł Kozioł z Płoskiego.
Piłka siatkowa – chłopcy 1998 i starsi: 1 miejsce – Płoskie, 2 – Żdanów, 3 – Zawada, 4 –Sitaniec.
Bieg w workach – dziewczęta: 1 miejsce – Iza Zielonka-Pniówek, 2 miejsce – Diana Fusiara-Mokre, 3 miejsce – Sylwia Zając-Żdanów.
Bieg w workach – chłopcy 200 i młodsi: I miejsce – Jakub Bochniak – Kalinowice 2 – Adrian Fusiara – Mokre, 3 – Kacper Bekier – Żdanów.
Bieg w workach – chłopcy 1999 i starsi: 1 miejsce – Jarosław Koziołek – Zawada 2 Arkadiusz Cieśliszak – Zawada, 3 – Paweł Klimko – Pniówek.
Rzut lotką do tarczy – dziewczęta: 1 miejsce – Ania Grosman – Sitaniec 2 – Paulina Pudło – Zawada, 3 – Ola Grosman – Sitaniec.
Rzut lotką do tarczy – chłopcy rocznik 2000 i młodsi: 1 miejsce: Szymon Michoński – Pniówek 2 – Dawid Zuszman – Kalinowice, 3 – Krystian Pupiec – Wólka Wieprzecka.
Rzut lotką do tarczy – chłopcy 1999 i starsi: 1 miejsce – Piotr Ostasz – Żdanów, 2 – Paweł Klimko – Pniówek, 3 – Damian Galan – Skokówka.
Strzały do bramki – dziewczęta: 1 miejsce – Kinga Bochen – Zawada 2 – Patrycja Pudło – Zawada, 3 – Paulina Pudło – Zawada.
Strzały do bramki – chłopcy 2000 i młodsi: 1 miejsce – Jacek Szwed – Pniówek 2 – Adrian Łagowski – Kalinowice, 3 – Szczepan Popko – Wólka Wieprzecka.
Strzały do bramki – chłopcy 1999 i starsi: 1 miejsce: Artur Suszek – Płoskie 2 – Sebastian Selech – Wólka Wieprzecka, 3 – Dominik Łuczka – Płoskie.
Żonglerka piłką – dziewczęta: 1 miejsce – Paulina Pudło – Zawada 2 – Paulina Cieślak – Zawada, 3 – Kinga Bochen – Zawada.
Żonglerka piłką – chłopcy rocznik 2000 i młodsi: 1 miejsce – Szczepan Popko – Wólka Wiperzecka 2 – Szymon Michoński – Pniówek 3 – Piotr Brzózka – Kalinowice.
Żonglerka piłką – chłopcy rocznik 1999 i starsi: 1 miejsce – Artur Suszek – Płoskie 2 – Szymon Kłysz – Zawada, 3 – Paweł Gramatyka – Kalinowice.
Sok w dal z miejsca – dziewczęta: 1 miejsce – Iza Zielonka – Pniówek 2 – Diana Fusiara – Mokre, 3 – Karolina Zielonka – Pniówek.
Skok w dal z miejsca – chłopcy rocznik 2000 i młodsi: 1 miejsce – Adrian Zielonka – Pniówek 2 – Szymon Michoński – Pniówek, 3 – Bartłomiej Siekierka – Kalinowice.
Skok w dal z miejsca – chłopcy z rocznika 1999 i starsi: 1 miejsce – Arkadiusz Cieślak – Zawada 2 – Damian Rzemieniak – Zawada, 3 – Jarosław Koziołek – Zawada.
Rzut do kosza – kobiety: 1 miejsce – Edyta Radlińska – Lipsko 2 – Adela Dobrowolska – Zawada, 3 – Kasprzak Małgorzata – Pniówek i Anna Grosman – Sitaniec.
Rzut do kosza – mężczyźni: 1 miejsce – Krzysztof Głuchowski – Kalinowice 2 – Paweł Szajewski – Pniówek, 3 – Ireneusz Bekier – Żdanów

Tomasz Bondyra