Mistrzostwa Gminy Zamość w Szachach pod Patronatem Wójta Gminy Zamość

935

W dniu 10 września br. na hali sportowej przy ZS w Żdanowie odbył się kolejny już, VII w tym roku, turniej szachowy w ramach Mistrzostw Gminy Zamość w Szachach pod Patronatem Wójta Gminy Zamość.Turniej otworzył i przybyłych uczestników powitał sędzia szachowy, Pan Mieczysław Pszeniczka.

Wyniki VII edycji Mistrzostw Gminy Zamość w Szachach przedstawiają się następująco:

Kategoria „młodzik” (kl. I-III szkoły podstawowej)I miejsce – Przemysław Selech;

Kategoria. „młodziczka” (kl. I-III szkoły podstawowej) I miejsce – Justyna Juś – Sitaniec.

Kategoria „junior młodszy” – chłopcy (kl. IV-VI szkoły podstawowej)I miejsce – Mikołaj Krupa – Sitaniec, II – Sebastian Kuźniarski – Kalinowice, III – Bartłomiej Zgnilec – Zawada, IV – Kacper Skawiński – Zawada;

Kategoria „junior młodszy” – dziewczęta (kl. IV-VI szkoły podstawowej) I miejsce – Julia Pomarańska – Zawada, II – Agata Zgnilec – Zawada, III – Aleksandra Dołba – Zawada;

Kategoria „junior” – chłopcy (gimnazjum) I miejsce Mateusz Pysiewicz – Kalinowice, II – Sebastian Selech – Wólka Wieprzecka, III – Albert Bondyra – Wólka Wieprzecka,  IV – Michał Mróz – Sitaniec;

Kategoria „junior” dziewczęta (gimnazjum) I miejsce – Adriana Mróz – Sitaniec, II – Magdalena Kasperek – Zawada, III – Anna Bondyra – Wólka Wieprzecka;

Kategoria „junior starszy” (szkoła średnia) I miejsce – Katarzyna Kasperek – Zawada, II miejsce – Iwona Juś – Sitaniec, I miejsce – Łukasz Mielniczek;

W trakcie spotkania odbyło się podsumowanie Mistrzostw Gminy Zamość w Szachach, rozgrywanych od lutego do czerwca 2011 roku Oto wyniki podsumowania:

W kategorii „młodzicy” – dziewczęta (kl. I-III szkoły podstawowej) I miejsce zajęła Agata Zgnilec – Zawada, II Dębska Patrycja – Wólka Wieprzecka, III – Sylwia Zając – Zawada

W kategorii „młodzicy” – chłopcy (kl. I-III szkoły podstawowej) I miejsce zajął Jakub Bochniak – Kalinowice, II – Kacper Skawiński – Zawada, III – Michał Gorczyca – Zawada

W kategorii „juniorzy młodsi” – dziewczęta (kl. IV-VI szkoły podstawowej) I miejsce zajęła Magdalena Kasperek – Zawada, II – Monika Dębska – Zawada, III – Julia Pomarańska – Zawada

W kategorii „juniorzy młodsi” – chłopcy (kl. IV-VI szkoły podstawowej) I miejsce zajął Mateusz Pysiewicz – Kalinowice, II – Albert Bondyra – Wólka Wieprzecka, III – Dawid Bondyra – Wólka Wieprzecka

W kategorii „juniorzy” – dziewczęta (gimnazjum) I miejsce zajęła Anna Bondyra – Wólka Wieprzecka, II – Magdalena Juś – Sitaniec, III –  Katarzyna Kasperek – Zawada

W kategorii „juniorzy” – chłopcy (gimnazjum) I miejsce zajął Paweł Gruszka – Zawada, II – Piotr Blacha – Zawada, III – Paweł Magdziak – Zawada

W kategorii „juniorki starsze” (szkoła średnia) I miejsce zajęła Iwona Juś.