XI Turniej w Mini Piłce Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Zamość

Turniej odbył się 20 grudnia 2010 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół w Płoskiem. Wzięło w nim udział 9 drużyn ze szkół podstawowych w: Mokrem, Kalinowicach, Płoskiem, Pniówku, Sitańcu, Wólce Wieprzeckiej, Wysokiem, Zawadzie i Żdanowie.
Przybyłych zawodników i nauczycieli powitał Leszek Łepik dyrektor Zespołu Szkół w Płoskiem. Turniej otworzył  Jerzy Bondyra Przewodniczący Rady Gminy Zamość.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrały ze sobą mecze. W grupie A grały ze sobą zespoły z: Kalinowic, Płoskiego, Sitańca, Pniówka, Wólki Wieprzeckiej. W grupie B spotkały się drużyny z: Wysokiego, Mokrego, Żdanowa i Zawady. Do rozgrywek finałowych o miejsca od I do VI zakwalifikowali się reprezentanci szkół z: Zawady, Wólki Wieprzeckiej, Wysokiego, Płoskiego, Kalinowic i Żdanowa. Odbyły się następujące mecze:
– Mecz o miejsce V i VI – Zawada – Wólka Wieprzecka 0:1
– Mecz o miejsce III i IV – Wysokie – Płoskie 1:1 (rzuty karne – 2:1)
– Mecz o miejsce I i II – Kalinowice – Żdanów 0:0 (rzuty karne – 3:2)

Ostateczna kolejność miejsc w turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce – ZSPiP Kalinowice
II miejsce – ZS Żdanów
III miejsce – ZS Wysokie
IV miejsce – ZS Płoskie
V miejsce – SP Wólka Wieprzecka
VI miejsce – SP Zawada

Zwycięska drużyna z Kalinowic grała w składzie: Adrian Łagowski, Filip Maciejewski, Piotr Brzóska, Paweł Gramatyka, Oskar Umylański, Tomasz Głowacki, Łukasz Powroźnik, Maciej Zdybel. Opiekunem drużyny był Krzysztof Głuhowski. Królem strzelców został Damian Bednarczyk z Wysokiego (zdobył 5 goli), a za najlepszego bramkarza sędziowie uznali Piotra Ostasza ze Żdanowa.
Pamiątkowe dyplomy, puchary dla finalistów oraz statuetki dla najlepszych zawodników wręczył drużynom Jerzy Bondyra Przewodniczący Rady Gminy Zamość.
Słodki poczęstunek oraz nagrody ufundowano z budżetu Gminy Zamość.