Czy w związku z problemami z podpisywaniem umów na montaż solarów będzie organizowany dodatkowy nabór chętnych?

734

Witam! Czy w związku z problemami z podpisywaniem umów na montaż solarów będzie organizowany dodatkowy nabór chętnych?
08.09.2017r.

Witam. Prowadzimy obecnie nabór uzupełniający chętnych do wspólnej realizacji dwóch gminnych programów, których celem jest zakup i montaż kolektorów słonecznych na dachach budynków jednorodzinnych Mieszkańców Gminy. Zainteresowani powinni zgłosić się do Urzędu Gminy – drugie piętro, pokój nr 27, telefon (84) 639 -29 59 wew. 41. Oferta jest ważna do czasu wyczerpania „zwolnionych miejsc” i dotyczy gospodarstw domowych w których mieszka minimum 3 osoby. Więcej szczegółów w ostatnim wydaniu Biuletynu Samorządu Gminy Zamość – wersja internetowa dostępna TUTAJ

Pozdrawiam
Ryszard Gliwiński
16.09.2017 r.