Zagrali o Puchar Wójta

W dniu 24 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zawadzie, odbyła się jesienna edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Reprezentacji Sołectw i Klubów Gminy Zamość pod patronatem Wójta Gminy Zamość. Turniej wygrała drużyna Stowarzyszenia Turystyczno-Sportowego „Gryf” Gmina Zamość I grająca w składzie: Jakub Łaszkiewicz, Adrian Kaczmarczyk, Wiktor Flaga, Mateusz Ząbczyk, Szymon Gąska. Miejsce II wywalczył Parafialny Klub Sportowy „Metanoja” Lipsko a trzecie STS „Gryf” Gmina Zamość II. Drużyny za zajęcie miejsca I-III otrzymały dyplomy i puchary oraz piłki. Indywidualnie statuetkami nagrodzeni zostali: Jakub Łaszkiewicz z STS „Gryf” Gmina Zamość – „Najlepszy bramkarz” i Damian Łuczka z PKS „Metanoja” Lipsko – „Król strzelców”. Na kolejny turniej w piłce halowej zapraszamy do Sitańca. Planowany termin rozgrywek to 27 stycznia 2019 roku.

GOK KC