Z życzeniami u Pasterza naszej diecezji

124

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Białowoli w dniu 12 grudnia 2018 roku po raz kolejny udali się na indywidualne spotkanie opłatkowe z Pasterzem naszej diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Spotkanie stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego świątecznego nastroju. Nasi uczniowie wraz z opiekunami, dyrektor Bożeną Radlińską i Sabiną Proć, podzielili się opłatkiem i złożyli ciepłe, szczere i pełne wzajemnej sympatii życzenia księdzu Biskupowi JE Marianowi Rojkowi. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła temu wydarzeniu. Dzieci rozmawiały z ks. Biskupem o świętach Bożego Narodzenia, minionym czasie i o nadziejach związanych z Nowym Rokiem. Miłym akcentem spotkania był słodki poczęstunek oraz przyłączenie się ks. Biskupa do akcji zorganizowanej w naszej szkole, której celem jest wsparcie rozbudowy Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach.

Zespół redakcyjny SP Białowola