Wyróżnienie za „Komedię przy myciu”!

173

Uczennice klasy drugiej i trzeciej ze szkoły w Pniówku, w składzie: Weronika Bochenko, Klaudia Puhacz, Zofia Ziemińska, Magdalena Małek i Alicja Krępińska, pod kierunkiem pani Marzeny Krzyszczuk, wzięły udział w Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych, który był organizowany przez Szkołę Podstawową im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu. Konkurs miał na celu prezentację dorobku artystycznego oraz inspirowanie uczniów, a także nauczycieli do poszukiwań nowych form pracy artystycznej. Poza tym spotkanie to stworzyło możliwość wymiany doświadczeń między młodymi aktorami. Nasze dziewczyny po raz pierwszy wzięły udział w tego typu przedsięwzięciu, będąc jednocześnie na tym przeglądzie najmłodszą grupą aktorską. Przedstawiły scenkę pt.: „Komedia przy myciu”. Uczennice zaprezentowały się wspaniale, widać było, że scena to ich żywioł. Za swój występ otrzymały wyróżnienie, które jest dla nich motywacją do dalszej pracy. To dopiero początki ich przygody aktorskiej, ale już teraz widać, że zapowiadają się wśród nich prawdziwe gwiazdy. Gratulacje! Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu dzieci do występu.

Marzena Krzyszczuk