Wybory Młodzieżowej Rady Gminy Zamość II kadencji na lata 2019 – 2021 odbędą się 15.03.2019 r.

633

Nabyte podczas I Kadencji doświadczenie, a także wprowadzenie reformy oświatowej spowodowało konieczność skorygowania Statutu Młodzieżowej Rady Gminy oraz zmianę okręgów wyborczych na tożsame z obwodami 12 Szkół Podstawowych na trenie Gminy Zamość. W przyszłej kadencji zmniejszeniu ulegnie też liczba młodzieżowych radnych do 25. Publikujemy zarządzenie Wójta Gminy Zamość nr 30/19 z dnia 28 stycznia br. dotyczące organizacji wyborów Młodzieżowej Rady Gminy Zamość II kadencji. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami wyborów, a młodzież do wzięcia w nich udziału.


W związku z upływem I kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Zamość, wybory na kolejną II kadencję odbędą się 15 marca 2019 r. w piątek w godz. 9:00 – 16:00.

Lista kandydatów do Młodzieżowej Rady Gminy Zamość II kadencji
w latach 2019 – 2021 wraz z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg Wyborczy nr 1 w Publicznej Szkole Podstawowej w Białowoli.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Magdalena Adamczuk

Okręg Wyborczy nr 2 w Publicznej Szkole Podstawowej w Borowinie Sitanieckiej.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Magdalena Zarek

Okręg Wyborczy nr 3 w Publicznej Szkole Podstawowej w Lipsku.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Adrian Sokoliński

Okręg Wyborczy nr 4 w Publicznej Szkole Podstawowej w Mokrem.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Patrycja Malinowska
Kacper Wróblewski
Zuzanna Wilk

Okręg Wyborczy nr 5 w Publicznej Szkole Podstawowej w Pniówku.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Artur Krępiński

Okręg Wyborczy nr 6 w Publicznej Szkole Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej.
Liczba mandatów: 1
Kandydaci:
Małgorzata Selech

Okręg Wyborczy nr 7 w Publicznej Szkole Podstawowej w Zawadzie.
Liczba mandatów: 2
Kandydaci:
Kamil Mateusz Dobromilski
Patrycja Katarzyna Urbańska

Okręg Wyborczy nr 8 w Publicznej Szkole Podstawowej Kalinowicach.
Liczba mandatów: 3
Kandydaci:
Nikodem Harczuk
Samanta Monika Najda
Dawid Pysiewicz

Okręg Wyborczy nr 9 w Publicznej Szkole Podstawowej w Płoskiem.
Liczba mandatów: 2
Kandydaci:
Karol Ostasz
Jakub Kozar

Okręg Wyborczy nr 10 w Publicznej Szkole Podstawowej w Sitańcu.
Liczba mandatów: 3
Kandydaci:
Edyta Bochniarz
Oliwia Maria Gąska
Martyna Zuzanna Szaran

Okręg Wyborczy nr 11 w Publicznej Szkole Podstawowej w Wysokiem.
Liczba mandatów: 2
Kandydaci:
Mateusz Bartnik
Kinga Rozalia Michel

Okręg Wyborczy nr 12 w Publicznej Szkole Podstawowej w Żdanowie.
Liczba mandatów: 3
Kandydaci:
Mateusz Horodko
Natalia Wojewódka
Kamila Pawlak
Bartłomiej Małecki

Szczegóły Szczegóły