VI Turniej im. Jana Wojtaszka w Piłce Nożnej

Już po raz szósty, Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe „Gryf” Gmina Zamość zaprasza młodzieżowe i dziecięce drużyny piłkarskie do udziału w Turnieju im. Jana Wojtaszka w Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniach 3 – 5 sierpnia br. na stadionie sportowym w miejscowości Zawada. W tym roku organizatorzy przewidują udział prawie 600 zawodników grających w kategoriach: orlik, młodzik, trampkarz i żak. Zawody są organizowane przy wsparciu finansowym i organizacyjnym: Gminy Zamość, Starostwa Powiatowego w Zamościu oraz Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Szczegółowe informacje o przebiegu turnieju znajdują się w regulaminie zawodów oraz na stronie internetowej organizatora www.gryfgminazamosc.pl.