Turniej w Biłgoraju

230

W dniu 9 czerwca br. drużyna młodzików młodszych STS Gryf Gmina Zamość uczestniczyła w turnieju organizowanym przez OSiR Biłgoraj. W pierwszych dwóch spotkaniach mierzyliśmy się z drużyną gospodarzy. W tych meczach naszym zawodnikom zabrakło skuteczności, a niewykorzystane sytuacje zemściły się przegranymi meczami z drużyną OSiR II 1:0 oraz z OSiR I, 2:0. W trzecim spotkaniu drużyna STS-u zmierzyła się z DKS Gaudium Zamość i wygrała 2:1. W czwartym meczu turnieju zagraliśmy z renomowaną drużyną Stali Rzeszów i po zaciętej walce przegraliśmy 4:0.
To nie koniec treningów zawodników STS-u, ponieważ zawodników czeka jeszcze do końca czerwca trzy razy w tygodniu okres roztrenowania. Więcej informacji o działalności klubu na stronie internetowej www.gryfgminazamosc.pl.

GOK na podstawie relacji i zdjęć STS Gryf Gmina Zamość