Stowarzyszenie Kobiet 28+ na festynie w Łapiguzie

396

Praca i przyjemność w jednym. W dniu 07.10.2018 roku Stowarzyszenie 28+ gościło w sołectwie Łapiguz. Ekipa animacyjna stowarzyszenia prowadziła zabawy z dziećmi i warsztaty plastyczne “Pudełko z niespodzianką”.

Balonowe kwiaty i zwierzaki rozchodziły się jak świeże bułeczki, a pudełeczka z cukierkami powodowały szeroki uśmiech na buziach dzieci. Festyn zgromadził wielu gości, między innymi delegację z zaprzyjaźnionej Gminy Leżajsk. Scena tętniła życiem. To był naprawdę bardzo miły dzień. Organizatorom udało się zjednoczyć i zintegrować wszystkich przybyłych na to wydarzenie. Miłym akcentem okazało się wspólne śpiewanie na scenie piosenki “Bo wszyscy Polacy to jedna Rodzina”. Śpiewała i scena, i widownia. Gratulujemy pomysłu i dziękujemy za zaproszeniem zwłaszcza Sołtysowi Łapiguza i miejscowemu Kołu Gospodyń Wiejskich za ten wyjątkowy dzień i pyszny poczęstunek.

Agata Piwko – Prezes Stowarzyszenie Kobiet 28+