Siatkarki na medal

124

Po raz kolejny, w okresie od października 2018 roku do marca 2019 roku, Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu było organizatorem rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet i Mężczyzn, z dość licznym udziałem zespołów z terenu Gminy Zamość. W lidze siatkówki dziewcząt z gimnazjów miejsce II wywalczyła reprezentacja Gimnazjum z Sitańca pod opieką Piotra Chabrosa, miejsce IV wywalczyła reprezentacja Gimnazjum z Płoskiego prowadzona przez Marlenę Kolendę. W lidze kobiet UKS Azymut Siedliska zespół I zajął miejsce III, a zespół II miejsce VI. Trenerem zawodniczek jest Krzysztof Bednarski.
Podsumowanie lig i mecze finałowe zostały rozegrane 2 marca br. na hali sportowej OSiR w Zamościu. Więcej informacji o rozgrywkach znajduje się na stronie internetowej organizatora www.lzszamosc.y0.pl. Gratulujemy wyników.

GOK KC na podstawie materiałów przesłanych przez UKS Azymut Siedliska