Siatkarki Azymutu zdobyły puchar Wójta Gminy Zamość

114

Pięć drużyn wzięło udział w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Zamość. Turniej odbył się 10 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sitańcu. Po rozegraniu meczów systemem każdy z każdym, pierwsze miejsce i Puchar ufundowany przez Wójta Gminy Zamość zdobyła drużyna UKS Azymut Siedliska zespół pierwszy, a kolejne miejsca wywalczyły: KU AZS PWSZ Zamość, Zespół Szkół w Grabowcu, Sparta Łabunie i UKS Azymut Siedliska zespół II. Wyniki meczów: Azymut II – PWSZ 0:2, Azymut I – Grabowiec 2:0, Azymut II – Łabunie 0:2, Azymut I – PWSZ 2:0, Azymut II – Grabowiec 0:2, Azymut I – Łabunie 2:1, Grabowiec – PWSZ 1:2, Azymut I – Azymut II 2:0, PWSZ – Łabunie 2:1, Grabowiec – Łabunie 2:0. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska.

KC