Puchar dla Orliczek Suchowiczteam

160

Główną nagrodę zgarnęły młode piłkarki nożne UKP Suchowicztem, triumfując w turnieju w Józefowie (lubelskie).

Orliczki z roczników 2009-2010, trenujące w Uczniowskim Klubie Piłkarskim Suchowiczteam Wólka Panieńska (Gmina Zamość), wzięły udział i zwyciężyły w III Noworocznym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim. Zawody rozegrano 9 stycznia 2019 r. w Hali Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie. Po zwycięstwach nad drużyną Szkoły Podstawowej w Stanisławowie i zespołem Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim, debiutujące w nowym składzie zawodniczki Wojciecha Suchowicza zdobyły Puchar – główną nagrodę turnieju. Najwięcej bramek strzeliła Alicja Krępińska /7/, a całkowicie ”czyste” konto odnotowała bramkarka Marlena Sołtys. Drugie miejsce przypadło SP Majdan Nepryski, a trzecie zajęła SP Stanisławów.

Zwycięski skład: Marlena Sołtys, Oliwia Bzówka, Zuzanna Bednarska, Emilia Wiatrzyk, Aleksandra Sołtys /uczennice SP Płoskie/, Patrycja Dziduch, Natalia Tymura /SP Żdanów/, Alicja Krępińska /SP Pniówek/ i Ada Kliszcz. Kierownik drużyny: M. Siekierda.

Na podstawie tekstu UKP Suchowiczteam