Przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych

128

W związku z wdrożeniem dowodów z warstwą elektroniczną od poniedziałku (4 marca) Ministerstwo Cyfryzacji wprowadza przerwę techniczną w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych w piątek(1 marca) od godz.12:00.Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód będą przyjmowane do godz.11:30.

Od godz. 12:00 w piątek (1 marca) do końca pracy Urząd Gminy Zamość nie będzie miał możliwości złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego oraz zgłoszenia utraty lub uszkodzenia dowodu osobistego.Wydawane będą jedynie gotowe dowody osobiste.

Już od środy (27 lutego), ze względu na prace techniczne,Ministerstwo Cyfryzacji czasowo wyłącza możliwość złożenia wniosku o dowód osobisty online.Ponowne wnioski online przez stronę internetową obywatel.gov.pl będzie można składać od poniedziałku (4 marca).

Szczegóły znajdą się na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy ponownie od poniedziałku( 4 marca).

Za niedogodności niezależne od Urzędu Gminy Zamość przepraszamy.