Prymusi szkół gminy Zamość w roku szkolnym 2016/2017

936

SZKOŁA PODSTAWOWA w BIAŁOWOLI
Boć Agata – kl. VI – 5,33
Wróblewska Klaudia – kl.VI – 5,25
Ożga Julia – kl. V – 5,25
Mateja Piotr – kl. IV – 5,16
Lenczewska Oliwia – kl. IV – 5,16
Pupiec Julia – kl. IV – 5,08
Paszko Jakub – kl. VI – 5,0
Adamczuk Magdalena – kl. V – 5,0
Kuźma Paulina – kl. V – 5,0
Łukaszyk Przemysław – kl. VI – 4,92
Greszta Julia – kl. V – 4,91
Bosiak Antonina – kl. IV – 4,83

SZKOŁA PODSTAWOWA w BOROWINIE SITANIECKIEJ
Szymonik Martyna – kl.VI -5,55
Wiater Malwina – kl.V – 5,55
Kardasz Jakub – kl.V -5,45
Zarek Magdalena – kl.V – 5,45
Jakimiak Kamila – kl.VI – 5,45
Sudak Jakub – kl.VI – 5,27
Jakimiak Sandra – kl.IV – 5,27
Małocha Kinga – kl.IV – 5,27
Mazurek Kamil – kl.IV – 5,27
Hojda Helena – kl.IV- 5,18
Małocha Kamila – kl.V- 5,18
Grątkowski Gracjan – kl.V – 5,18
Szala Aleksandra – kl.VI -5,09
Budzyńska Natalia – kl.VI – 4,91
Goleń Kacper – kl.IV – 4,82
Rabiega Kamil – kl.V – 4,81

SZKOŁA PODSTAWOWA w LIPSKU
Kudyk Maja – kl.V – 5,25
Sierkowska Martyna – kl.VI -5,16
Detko Mateusz – kl.VI – 5,0
Galardziak Kornelia – kl.VI – 4,83

SZKOŁA PODSTAWOWA w MOKREM
Segieda Maja – kl IV – 5,09
Chrzan Karol – kl IV – 5,0
Psiuk Małgorzata – kl V – 5,0
Wróblewski Kacper – kl V – 4,91
Malinowska Patrycja – kl V – 4,82
Kozyra vel Sirkowska Natalia – kl V – 4,82

SZKOŁA PODSTAWOWA w PNIÓWKU
Pyś Magdalena – kl.IV – 5,1
Kozłowski Radosław – kl.V – 4,83
Panas Maja – kl.VI – 4,75

SZKOŁA PODSTAWOWA w WÓLCE WIEPRZCKIEJ
Karabin Joanna – kl.VI -5,54
Selech Małgorzata – kl.VI – 5,54
Szpinda Kinga – kl.VI – 4,82
Soboń Grzegorz – kl.VI – 4,82
Burcan Mateusz – kl.VI – .4,82
Pupiec Kacper – kl. IV – 4,82

SZKOŁA PODSTAWOWA w ZAWADZIE
Ponieważ Julia – kl.VI – 5,45
Karczmarczuk Julia – kl.IV – 5,3
Pomarańska Emilia – kl.IV -5,27
Mioduna Zuzanna – kl.VI – 5,18
Skrzypik Julia – kl.VI – 5,18
Stefański Filip – kl.IV – 5,0
Socha Patryk – kl.VI – 5,0
Staniak Kinga – kl.IV – 4,91
Sławiński Paweł – kl.IV – 4,82
Karaś Amelia – kl. V – 4,82
Kukułowicz Igor – kl.V – 4,82

ZESPÓŁ SZKÓŁ w PŁOSKIEM
Szkoła Podstawowa
Zinkiewicz Martyna – kl. V – 5,42
Staniecka Julia – kl. VI – 5,41
Bekier Daniel – kl. IV – 5,18
Balicka Patrycja – kl. V – 5,17
Rek Wiktoria – kl. VI – 5,16
Kyc Roksana – kl. VI – 5,16
Greszta Urszula – kl. VI – 5,16
Bloch Igor – kl. VI – 5,0
Balicka Martyna – kl. IV – 5,0
Ziemińska Dominika – kl. VI – 5,0
Opoka Bartłomiej – kl. IV – 4,9
Siemczyk Milena – kl. IV – 4,9
Duda Patryk – kl. V – 4,83
Ostasz Gabriela – kl. V – 4,83
Darczuk Kajetan – kl. V – 4,75
Winiarska Martyna – kl. V – 4,75

Gimnazjum
Czuk Agata – kl. II – 5,33
Ostasz Agata – kl. II – 5,27
Rączkiewicz Tymoteusz – kl. I – 5,0
Rzemieniuk Justyna – kl. III – 5,0
Pikuziński Bartłomiej – kl. III – 4,89
Staroń Nikola – kl. II – 4,87
Duda Joanna – kl. I – 4,8
Kozar Jakub – kl. I – 4,8
Malec Oliwia – kl. I – 4,8
Ostasz Karol – kl. I – 4,8
Lejb Katarzyna – kl. III – 4,78

ZESPÓŁ SZKÓŁ w SITAŃCU
Szkoła Podstawowa
Niańko Julia – kl. V – 5,45
Kulik Łukasz – kl. IV – 5.36
Mazurek Krystian – kl. IV – 5.36
Paruch Paweł – kl. IV – 5.36
Strzęciwilk Jakub – kl. V – 5,36
Gąska Oliwia – kl. V – 5,36
Bartosiak Małgorzata – kl. IV – 5.27
Szałacha Magdalena -kl. VI – 5,27
Pieczykolan Rafał – kl. VI – 5,27
Kędziora Anna – kl. VI – 5,27
Rybak Julia – kl. VI – 5,18
Dajos Lena – kl. IV – 5.09
Błądek Bartłomiej – kl. V – 5,09
Szaran Martyna – kl. VI – 5,09
Czuj Gabriela – kl. V – 5,0
Welcz Jan – kl. V – 5,0
Duda Łukasz – kl. VI – 5,0
Turczyn Zuzanna – kl. V – 4,91
Wiśnioch Antoni – kl. VI- 4,9
Kawęcka Martyna – kl. IV – 4,82
Jarocka Zuzanna – kl. V – 4,82
Mazur Julia – kl. VI – 4,82
Węgrzyn Julia – kl. VI – 4,82

Gimnazjum
Wiśniewska Gabriela – kl. I – 5,31
Pałęga Magdalena – kl. III – 5,11
Gawrjołek Jakub – kl. III – 5,06
Nadolska Gabriela – kl. I – 5,06
Paul Gabriela – kl. I – 5,06
Bogaczyński Jakub – kl. II – 5,0
Pieczykolan Karol – kl. II – 4,92
Roczeń Kamila – kl. II – 4,92
Turczyn Oliwia – kl. I – 4,88
Antoszczak Wiktoria – kl. II – 4,86
Gryn Aleksandra – kl. II – 4,85
Rybak Oliwia – kl. I – 4,81
Hybner Martyna – kl. II – 4,79
Hereta Aleksandra – kl. III – 4,78
Grosman Aleksandra – kl. I – 4,75

ZESPÓŁ SZKÓŁ W WYSOKIEM
Szkoła Podstawowa
Ścibor Karolina – kl. IV- 5,55
Walkowska Natalia – kl. VI – 5,36
Wójcik Aleksander – kl. IV – 5,36
Czerniec Martyna – kl. V – 5,27
Waśko Roksana – kl. IV – 5,27
Walkowska Magda – kl. IV – 5,27
Kostrubiec Weronika – kl. VI – 5,09
Rzemieniak Jakub – kl. VI – 5,09
Szynkarczuk Gabriela – kl. IV – 5,0
Burcon Julia – kl. VI – 5,0
Niemczuk Zuzanna – kl. VI – 5,0
Szewczuk Mikołaj – kl. IV – 4,91
Gruszka Martyna – kl. V – 4,91
Działa Martyna – kl. VI – 4,91
Jaworska Paulina – kl. VI – 4,91
Kucharska Julia – kl. IV – 4,82
Mazur Karol – kl. IV – 4,82
Zimon Ewelina – kl. IV – 4,82
Skrzypa Wioleta – kl. V – 4,82
Furlepa Martyna – kl. VI – 4,82
Nowak Aleksandra – kl. VI – 4,82

Gimnazjum
Dudek Gabriela – kl. III – 5,28
Burcon Oliwia – kl. II – 5,21
Wójcik Natalia – kl. III – 5,17
Puchacz Weronika – kl. II – 5,14
Wróbel Adrian – kl. II – 5,07
Michel Weronika – kl. III – 5,06
Gil Alicja – kl. II – 5,0

ZESPÓŁ SZKÓŁ w ŻDANOWIE
Szkoła Podstawowa
Dziędziurko Martyna – kl.IV – 5,0
Małecki Bartłomiej – kl.V – 4,91
Mołdoch Jagoda – kl.VI – 4,91
Bożek Emilia – kl.VI – 4,91
Sarzyński Damian – kl.V – 4,82

Gimnazjum
Karabin Agnieszka – kl.II – 5,13
Mostowska Joanna- kl.III -5,0
Joniec Aleksandra – kl.III – 4,94
Pasieczna Oliwia – kl.I – 4,92
Gruszkiewicz Izabela – kl.III – 4,88
Mołdoch Wiktoria – kl.III – 4,88
Pupiec Krystian – kl.III – 4,88
Kawałko Martyna – kl.III – 4,88
Piskor Dominik – kl.II – 4,87
Pakuła Wiktoria – kl.II – 4,87
Sosnowski Dawid – kl.II – 4,86
Bondyra Oliwia – kl.III – 4,83
Jakowicki Angelika – kl.I – 4,77
Bochenko Klaudia – kl.III – 4,77
Małecka Julia – kl.III – 4,77

ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ i PRZEDSZKOLA w KALINOWICACH
Słomka Weronika – kl.VI – 5,42
Piwowarski Jakub – kl. IV – 5,36
Pudełko Hanna – kl.IV – 5,27
Okoń Ewa – kl.IV – 5,27
Grzybek Małgorzata – kl.VI – 5,25
Mazur Julia – kl.IV – 5,18
Grabowska Oliwia – kl.IV – 5,18
Kur Monika – kl.IV – 5,18
Osmoliński Igor – kl.IV- 5,18
Strzelecka Oliwia – kl.IV- 5,09
Słotwińska Karolina – kl.V – 5,08
Gęśla Kacper – kl.VI -5,08
Waszczuk Filip – kl.V – 5,08
Lis Agnieszka – kl.VI – 5,08
Żyła Oliwia – kl.VI – 5,08
Bańka Michalina – kl.IV – 5,0
Mazurek Martyna – kl.VI – 5,0
Pochodeńko Michał – kl.IV- 5,0
Janczak Kacper – kl.V -5,0
Skowron Michał – kl.V- 4,92
Starmach Karol – kl.V – 4,92
Zawalska Magdalena – kl.V- 4,92
Okoń Magdalena – kl.VI – 4,92
Sagan Dominika – kl. IV – 4,91
Słomka Emilia – kl.IV- 4,91
Talarek Mikołaj – kl.IV – 4,91
Dżygało Bartek – kl.IV – 4,91
Maciocha Nina – kl.VI – 4,83
Gancarz Aleksandra – kl. VI – 4,83
Kudyba Ewelina – kl.V – 4,83
Kita Jakub – kl.VI -4,83
Bełz Karolina – kl.IV – 4,82
Kucharski Kacper – kl.IV – 4,82
Machometa Michał – kl.V – 4,75
Siekierda Wiktoria – kl.V – 4,75

NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM w ZAWADZIE
Pawłuszkiewicz Karolina – kl.II – 5,47
Kuron Julia – kl.II – 5,47
Kyc Julia – kl.I – 5,36
Weremczuk Agata – kl.III – 5,33
Dąbrowska Natalia – kl.II – 5,27
Świergoń Magdalena – kl.III- 5,22
Zgnilec Agata – kl.III – 5,17
Pytlowska Natalia – kl.I – 5,14
Dudek Gabriela – kl.I – 5,14
Bździuch Justyna – kl.II – 5,13
Obszyński Szymon – kl.I – 5,07
Stefański Bartłomiej – kl.II – 5,07
Pomarańska Aleksandra – kl.II – 5,07
Jarzębowska Sylwia – kl.III – 5,06
Waga Natalia – kl.III – 5,06
Kot Ewa – kl.III – 5,0
Dobromilski Gabriel – kl.III – 5,0
Komisarski Bartłomiej – kl.III – 5,0
Skuba Natalia – kl.III – 5,0
Kasiedczak Dominika – kl.II – 4,97
Mioduna Karolina – kl.III – 4,94
Rzemieniuk Michał – kl.III- 4,94
Matwij Michał – kl.I – 4,93
Sagan Dominika – kl. IV – 4,91
Słomka Emilia – kl.IV- 4,91
Talarek Mikołaj – kl.IV – 4,91
Dżygało Bartek – kl.IV – 4,91
Kita Jakub – kl.VI – 4,83
Kudyga Ewelina – kl.V – 4,83