Piłkarki najlepsze w powiecie

142

Drużyna 9 dziewcząt Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego “Suchowiczteam Wólka Panieńska” okazała się najlepsza w Powiecie Zamojskim w rozgrywkach Turnieju o Puchar Tymbarku w piłkę nożną. Piłkarki po opieką trenera Wojciecha Suchowicza będą reprezentować Powiat na etapie wojewódzkim w marcu przyszłego roku w Międzyrzecu Podlaskim.
26 listopada 2018 r. w hali szkolnej w Wierzbie (Gmina Stary Zamość) rozegrano Finały Powiatowe Turnieju ”Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii dziewcząt U-12. W zawodach wzięły udział zespoły, które wcześniej zwyciężyły w rozgrywkach na etapie gminnym – SP Wierzba, SP Michalów, SP Krasnobród, SP Gorajec, SP Suchowola, Namysłowiaczek i UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska (Gmina Zamość). Po rozegraniu fazy grupowej w finale spotkały się: UKP Suchowiczteam i SP Suchowola – mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla piłkarek trenowanych przez Wojciecha Suchowicza. Dziewczęta będą reprezentować Powiat Ziemski Zamojski na finałach wojewódzkich, które odbędą się w Międzyrzecu Podlaskim w marcu 2019 roku. UKP Suchowiczteam w fazie grupowej pokonał wysoko SP Wierzbę 8:0, SP Michalów 10:0, SP Krasnobród 9:0.
Zwycięski skład: Roksana Kozłowska, Aleksandra Bednarz, Marta Sierkowska /2 gole/, Martyna Nowosad /7 goli/, Oliwia Bzówka /5 goli/, Milena Skiba /1 gol/, Sara Sołtys, Alicja Krępińska /1 gol/ oraz rekordzistka Jagoda Wróbel /15 bramek w turnieju/. Trzymamy kciuki za dalszą dobrą passę.

na podstawie relacji tekstowej Wojciecha Suchowicza